5 C
Olsztyn
czwartek, 18 kwietnia, 2024
reklama

Mężczyzna posiadał ponad 200 gramów suszu roślinnego, kiedy to został zatrzymany przez funkcjonariuszy

IławaMężczyzna posiadał ponad 200 gramów suszu roślinnego, kiedy to został zatrzymany przez...

Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat. Z tego artykułu ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii w najbliższym czasie będzie tłumaczył się 37-latek. Mężczyzna posiadał ponad 200 gramów suszu roślinnego, kiedy to został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

reklama

Iławscy policjanci wydziału kryminalnego podczas czynności służbowych ustalili, że jeden z mieszkańców powiatu może posiadać znaczną ilość narkotyków. Funkcjonariusze przeanalizowali uzyskane informacje i ustalili miejsce przebywania mężczyzny i natychmiast tam pojechali. Okazało się, że 37-latek faktycznie posiada przy sobie susz roślinny, który po zbadaniu okazał się marihuaną. Policjanci postanowili przeszukać również miejsce zamieszkania mężczyzny i pomieszczenia gospodarcze. I tak znaleźli ponad 200 gramów narkotyków. Funkcjonariusze zatrzymali 37-latka i osadzili w policyjnej celi. Zebrany materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie zarzutów mieszkańcowi powiatu iławskiego.

W myśl art. 62. 1. Ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii „Kto, wbrew przepisom ustawy, posiada środki odurzające lub substancje psychotropowe, podlega karze pozbawienia wolności do 3 lat”.

reklama
Mężczyzna posiadał ponad 200 gramów suszu roślinnego, kiedy to został zatrzymany przez funkcjonariuszy narkotyki Iława, Wiadomości

źródło: KPP Iława

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia