-2 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Policjant ratował chorego, ma uszkodzony bark

MrągowoPolicjant ratował chorego, ma uszkodzony bark

Policjant z Mrągowa w ostatniej chwili złapał młodego mężczyznę, który próbował z drugiego piętra wyskoczyć przez okno. Chorego udało się uratować, policjant uszkodził bark.

reklama

Policja poinformowała, że sierż. szt. Rafał Kossakowski przyjechał na interwencję domową w Mrągowie. Wchodząc do mieszkania policjant zauważył, że młody mężczyzna, który siedział na łóżku, podszedł do okna i je otworzył.

„Policjant natychmiast do niego pobiegł i w ostatniej chwili, gdy młody człowiek znajdował się już na parapecie zewnętrznym, policjant złapał go za nogi udaremniając mu wyskok przez okno z drugiego piętra budynku. Następnie razem z sierż. Arturem Olechnowiczem wciągnęli tego mężczyznę do mieszkania” – podała mrągowska policja i dodała, że policjant tę interwencję okupił urazem barku.

Zmieniła kanał telewizyjny. Jej partner wpadł w szał
reklama

„Młody mężczyzna zmagający się z chorobą, ze względu na swój stan psychofizyczny, nie był w stanie określić, dlaczego próbował wyskoczyć przez okno. Szybka i zdecydowana reakcja policjanta być może uratowała życie młodemu mężczyźnie” – podała policja.

źródło: PAP

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne

Lokalny wątek tajemniczej akcji na Bałtyku. Co Hiszpanie robili w Iławie?