fbpx
-1 C
Olsztyn
sobota, 10 grudnia, 2022
reklama

Najdroższy sernik w Polsce zjemy w Olsztynie? Znany youtuber w szoku

OlsztynNajdroższy sernik w Polsce zjemy w Olsztynie? Znany youtuber w szoku

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Znany z kanału „Maciej je” youtuber zjadł najdroższy sernik w Polsce. Okazuje się, że podaje go restauracja w Olsztynie.

„Maciej je” na YouTube

reklama

Maciej Blatkiewicz jest youtuberem, prowadzi popularny kanał „Maciej je” i zamieszcza na nim filmiki z odwiedzin w restauracjach, knajpkach i lokalach gastronomicznych w całej Polsce, ale też Europie i innych kontynentach. Ma blisko 300 tysięcy obserwatorów.

Jak sam mówi, swoją przygodę z pisaniem o jedzeniu rozpoczął na studiach. Początkowo recenzował chipsy i inne produkty spożywcze i nie sądził, że będzie podróżował po całym świecie w poszukiwaniu nowych smaków.

reklama

Kiedy w 2016 roku założył na YouTube kanał „Maciej je” i zaczął wchodzić z kamerą do restauracji, nie spodziewał się tak wielkiego zainteresowania. Mieszka na co dzień w Warszawie, ale na jego vlogu można znaleźć nagrania z Poznania, Krakowa, Trójmiasta, Łodzi, Podhala i Mazur, ale też krajów całego świata.

Najgorzej i najlepiej oceniany kebab w Olsztynie. Youtuber się zatruł?

Od kilku lat podróżuję po świecie, by poszerzać swoje horyzonty i smakować nowego. Były już Stany Zjednoczone, Azja południowo-wschodnia czy Bliski Wschód. To jednak dopiero początek, bo jest apetyt na więcej! pisze na swojej stronie youtuber, który od 2018 roku kanał prowadzi wraz z żoną Sonią.

„Maciej je” w Olsztynie

reklama

Ostatnio Maciej Blatkiewicz z żoną zawitali do Olsztyna, gdzie odwiedzili między innymi „Cudne Manowce”, „Czeską Gospodę”, „Vamos Salvador” czy „Tiffi”. Mieli okazję zjeść warmińskie dzyndzałki, tapasy, dania kuchni czeskiej, legendarne lokalne lody oraz… sernik w najwyższej cenie, jaką dotychczas zapłacili w Polsce za ten deser.

W hotelowej restauracji „Brasserie Tiffi” nad malowniczym jeziorem porcja sernika kosztowała 35 złotych. Choć youtuberzy nie ukrywali, że smak przypadł im do gustu, cena wydaje się nieco wygórowana.

Najgorszy „chińczyk” w Olsztynie? Popularny Youtuber testował jedzenie z Pyszne.pl

Sernik w stylu nowojorskim. Bardzo smaczny, kremowy, na takim czekoladowym spodzie. Sernik z dodatkiem białej czekolady. Był pyszny, ale to nie była cena warta kawałka sernika podsumował Maciej Blatkiewicz.

reklama
reklama
reklama
reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama