13 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Najdroższy sernik w Polsce zjemy w Olsztynie? Znany youtuber w szoku

OlsztynNajdroższy sernik w Polsce zjemy w Olsztynie? Znany youtuber w szoku
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Znany z kanału „Maciej je” youtuber zjadł najdroższy sernik w Polsce. Okazuje się, że podaje go restauracja w Olsztynie.

„Maciej je” na YouTube

reklama

Maciej Blatkiewicz jest youtuberem, prowadzi popularny kanał „Maciej je” i zamieszcza na nim filmiki z odwiedzin w restauracjach, knajpkach i lokalach gastronomicznych w całej Polsce, ale też Europie i innych kontynentach. Ma blisko 300 tysięcy obserwatorów.

Jak sam mówi, swoją przygodę z pisaniem o jedzeniu rozpoczął na studiach. Początkowo recenzował chipsy i inne produkty spożywcze i nie sądził, że będzie podróżował po całym świecie w poszukiwaniu nowych smaków.

reklama

Kiedy w 2016 roku założył na YouTube kanał „Maciej je” i zaczął wchodzić z kamerą do restauracji, nie spodziewał się tak wielkiego zainteresowania. Mieszka na co dzień w Warszawie, ale na jego vlogu można znaleźć nagrania z Poznania, Krakowa, Trójmiasta, Łodzi, Podhala i Mazur, ale też krajów całego świata.

Kuchenne Rewolucje Magdy Gessler nie pomogły. Właściciel Rumiane Bistro zbankrutował i błaga o pomoc

Od kilku lat podróżuję po świecie, by poszerzać swoje horyzonty i smakować nowego. Były już Stany Zjednoczone, Azja południowo-wschodnia czy Bliski Wschód. To jednak dopiero początek, bo jest apetyt na więcej! pisze na swojej stronie youtuber, który od 2018 roku kanał prowadzi wraz z żoną Sonią.

„Maciej je” w Olsztynie

reklama

Ostatnio Maciej Blatkiewicz z żoną zawitali do Olsztyna, gdzie odwiedzili między innymi „Cudne Manowce”, „Czeską Gospodę”, „Vamos Salvador” czy „Tiffi”. Mieli okazję zjeść warmińskie dzyndzałki, tapasy, dania kuchni czeskiej, legendarne lokalne lody oraz… sernik w najwyższej cenie, jaką dotychczas zapłacili w Polsce za ten deser.

W hotelowej restauracji „Brasserie Tiffi” nad malowniczym jeziorem porcja sernika kosztowała 35 złotych. Choć youtuberzy nie ukrywali, że smak przypadł im do gustu, cena wydaje się nieco wygórowana.

Olsztyńskie Żabki wycofują niebezpieczny dla zdrowia produkt!

Sernik w stylu nowojorskim. Bardzo smaczny, kremowy, na takim czekoladowym spodzie. Sernik z dodatkiem białej czekolady. Był pyszny, ale to nie była cena warta kawałka sernika podsumował Maciej Blatkiewicz.

reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama