fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 18 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Wezwała policję, bo jej partner ogolił się na łyso

Wiadomości Wezwała policję, bo jej partner ogolił się na łyso

Za bezpodstawne wezwanie policji odpowie mieszkanka gminy Jonkowo. Kobieta wezwała patrol na interwencję twierdząc, że jej partner pod wpływem alkoholu miał być agresywny, wszczynać awanturę i jej grozić. Na miejscu funkcjonariusze ustalili, że to zgłaszająca jest pijana, a powodem ich wezwania była zmiana fryzury przez konkubenta.

Wczoraj wieczorem (16.05.2016) na numer alarmowy zadzwoniła kobieta prosząc o pomoc. Według oświadczenia zgłaszającej, jej pijany partner jest agresywny, wszczyna awanturę i grozi jej.

Funkcjonariusze natychmiast pojechali pod wskazany adres, jednak na miejscu nikt nie potrzebował pomocy. Okazało się, że to zgłaszająca jest mocno pijana, a powodem interwencji była… zmiana fryzury jej konkubenta.

Kobieta nie potrafiła wytłumaczyć, czemu zadzwoniła na Policję. Nie doszło do żadnej awantury ani przemocy. Wskazany przy zgłoszeniu mężczyzna był trzeźwy. Jak powiedział, był u fryzjera i ogolił głowę na łyso. Po powrocie do domu jego nietrzeźwa konkubina – właśnie z powodu jego nowej fryzury – kazała mu się wynosić i wezwała policję.

Policjanci sporządzili z interwencji dokumentację, która trafi do sądu. Kobieta odpowie za wykroczenie bezpodstawnego wezwania Policji. Grozi jej kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywny

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

4
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x