fbpx
9 C
Olsztyn
wtorek, 26 października, 2021
reklama

Zginął znany przedsiębiorca spod Olsztyna. Miał wypadek w luksusowym Porsche

reklama

Policjanci z Gdańska potwierdzili nasze informacje o śmierci 52-letniego mężczyzny. Jak ustaliliśmy, to jeden z najbogatszych przedsiębiorców spod Olsztyna.

W sobotę (05.06) koło godz. 20 w Gdańsku doszło do wypadku samochodowego, w którym uczestniczyły trzy osoby:

„Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 23-letni mieszkaniec pow. kartuskiego kierujący porsche pokonując łuk drogi w prawo, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał poza lewą krawędź jezdni i wpadł do rowu. W wyniku zdarzenia ranni zostali kierowca oraz dwoje pasażerów, którzy zostali przewiezieni do szpitala. Jeden z pasażerów, 52-letni mieszkaniec pow. olsztyńskiego w wyniku obrażeń powypadkowych zmarł w szpitalu. Na miejscu pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci ruchu drogowego, którzy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny, ustalili i przesłuchali świadków” – przekazał rzecznik KMP w Gdańsku, asp. szt. Mariusz Chrzanowski.

reklama

Jak udało nam się ustalić, ofiarą wypadku był 52-letni przedsiębiorca z Dobrego Miasta. To właściciel firmy przewozowej. Jak podają nasze źródła, był to jeden z najbogatszych biznesmenów w mieście. Poza przewozami, jego firma oferowała także usługi serwisowe pojazdów, pomoc drogową 24/7 oraz wynajem pojazdów.

Policjanci z Gdańska ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Nieoficjalnie ustaliliśmy, że kierowcą był przyszły zięć przedsiębiorcy. On sam jadąc na tylnym siedzeniu nie miał zapiętych pasów.

Zobacz również:

W ubiegłym tygodniu na tym buspasie doszło do wypadku. Teraz o mało nie skończyło się tragedią. [WIDEO]

Posted by Twój Kurier Olsztyński – TKO.pl on Monday, June 7, 2021
reklama

Najnowsze ogłoszenia

20 KOMENTARZY

20 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze