fbpx
-0 C
Olsztyn
sobota, 4 grudnia, 2021
reklama

Nalot policji na agencję towarzyską [GALERIA][WIDEO]

reklama

W nocy rozbito „rodzinną” agencję towarzyską, która działała przy jednej z ulic w Olsztynie. Policja podejrzewa, że przestępcy mogli zarobić w trakcie działalności przestępczej nawet kilkaset tysięcy złotych. 

Zatrzymania w jednej z olsztyńskich agencji towarzyskich

Policjanci i funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego zatrzymali  w nocy sześć osób pod zarzutem prowadzenia agencji towarzyskiej. Podejrzani prowadzili „interes” pod przykrywką wynajmu pokoi. Nad sprawą śledczy pracowali od kilkunastu miesięcy. W trakcie śledztwa ustalono, że każdy z zatrzymanych pełnił w procederze funkcję przynosząca korzyść finansową.

Agencją zarządzało małżeństwo. Brat z synem zajmowali się dowożeniem prostytutek do klientów. Zaprzyjaźniona barmanka rozliczała zatrudnione kobiety za świadczone usługi seksualne, a 40-letnia właścicielka ustalała „grafiki”.

reklama

Podczas przeszukania agencji i mieszkań zatrzymanych, zarekwirowano dokumenty, komputery, telefony i pieniądze.

Wszyscy zatrzymani usłyszeli zarzuty czerpania korzyści majątkowych z prostytucji i uczynienia z przestępstwa stałego źródła dochodu. Zastosowano wobec podejrzanych policyjne dozory, poręczenia majątkowe i zakaz opuszczania kraju. Grozi im kara 4,5 roku więzienia. Policja określa sprawę jako rozwojową i nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

Czytaj też:  Zderzenie Alfa Romeo z Audi. Kierowca zmarł w szpitalu

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama