fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 10 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Kasjerka z Olsztyna odpowie za fikcyjne zwroty

Kara 8 lat pozbawienia wolności grozi mieszkance Olsztyna za oszustwo. Przez kilka miesięcy kobieta zdążyła oszukać swojego pracodawcę na 1 200 zł.

Zgłoszenie o tym, że jedna z pracownic olsztyńskiego hipermarketu dopuściła się oszustwa, policjanci z wydziału zwalczającego przestępczość gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie otrzymali wczoraj (01.02).

Wstępne ustalenia wskazują na to, że kobieta od kilku miesięcy miała podrabiać podpisy klientów na paragonach, a następnie dokonywać fikcyjnych zwrotów towarów. Pieniądze ze zwrotów brała dla siebie – informują funkcjonariusze KMP Olsztyn. – Przestępstwo ujawnił pracownik ochrony, który, przeglądając nagrania z monitoringu, stwierdził nieprawidłowości.

Działając w ten sposób, pracownica oszukała swojego pracodawcę na kwotę około 1 200 zł.

Olsztynianka została przesłuchana, a swoje zachowanie tłumaczyła policjantom trudną sytuacją finansową, w jakiej się znalazła. W najbliższym czasie najprawdopodobniej usłyszy zarzuty oszustwa, za co grozi kara 8 lat pozbawienia wolności.

37 KOMENTARZE

 1. Co za różnica jaka kwota??? To chyba logiczne, że kradzież to kradzież. Ja nie widzę tutaj tłumaczenia. A jeśli ktoś nie wyciąga wniosków i znowu robi to samo to chyba już absolutny brak pokory wykazuje …

 2. Wielka pani,stroila się i zupy dawała mogła na tym zarabiać a nie kradła, zdradzała na lewo i prawo jak tylko poszła w miejski balet.

 3. Śmieszni LUDZIE którzy hejtujecie pod pseudonimem „ANONIM”, może wpiszcie swoje imię czy nazwisko cwaniaczki internetowi a na żywo to oczy w dół i p.zda z człowieka. A do „pierwszy i ostatni raz czytam komentarze” to po co się udzielasz, nie czytaj i będzie Ci się lepiej żyć. Teraz możecie mnie hejtować itp itd, spływa to po mnie…

  • To dlaczego Ty nie podajesz swoich danych? Pani, która kradła też jest anonimowa, wiec nie widzę związku.
   Pani jest złodziejką i to jest fakt.

 4. Jak was czytam ludzie to porostu żal. A z kad wy do cholery wiecie na co były jej pieniądze. Jedni kradną żeby mieć co do gara wsadzić a inni na fryzjera, kosmetyczkę itd.
  Trafiła się pewnie jakaś małolata poczuła ze się da i wykorzystała a hajs szedł na bajlando po faceclubach i drineczki.

 5. Kradzież to kradzież, nie ważne komu. Boli tylko to, że najłatwiej jest ścigać i karać zwykłych zjadaczy chleba, a ludzie którzy kradną i oszukują innych na grube miliony są bezkarni.

 6. Szkoda,że tak mało wyniosła-co to jest 1200 przez kilka miesięcy ?? Tak by przynajmniej po wyjściu była ustawiona..żal tylko takich „kolegów” z pracy co donoszą jak by mieli z tego jakiś zysk..słabo..Ale cóż..sami pewnie nie mają i główka boli,że ktoś może mieć..

  • Pracownik ochrony który prawidłowo wykonuje swoje obowiązki jest nazywany zazdrosnym kolegą? W jakim ja k*****@ kraju żyje. Nikt nie ma przyzwolenia na kradzież czy to klient, pracownik czy pracodawca i od tego ta ochrona jest. Żal to czytać jakie taka sobie pani Kasia ma wartości moralne wpojone, a strach pomyśleć ze być może już się rozmnożyła i przekazuje takowe swoim dzieciom. Dla przypomnienia kradzież w każdym wydaniu jest zła i jest naruszeniem prawa.

  • Żal takich kolegów z pracy? Jak jest napisane ze ochrona to wykryla a to akurat forma jego pracy i część obowiązków! Przestańcie ludzie pieprzyc bo każda kradzież to świństwo a jak się przy tym oszukuje kolegów z pracy to jest ok???

 7. Co się dziwić, państwo nas okrada na naszych oczach na miliony mimo, że ich zarobki są kilkanaście krotnie większe jak przeciętnego pracownika hipermarketu i nikt z tych złodziei żadnej karty nie ponosi a tu nie dość że harują w piątki, świątki itp. za marne grosze i za marne 1200zł grozi jej 8 lat? Kpina jakaś. W tym PiSdniętym kraju nigdy nie było, nie ma i nie będzie sprawiedliwości. Swoją drogą 1200zł przez kilka miesięcy to naprawdę niewiele, ludzie jak już kradniecie to miliony przynajmniej po wyjściu człowiek będzie ustawiony a tu co ona z tych 1200zł ma?

  • To znaczy, że może kraść, jeśli mało zarabia ? Zgodziła się na takie warunki płacowe…okradanie nie ma tłumaczenia.
   Poza tym osoba ta nie wyciągnęła wniosków. Jak możesz tłumaczyć okradanie małymi zarobkami ?

 8. Serio, 8 lat? Za bestialskie znęcanie się nad zwierzętami dostają max 2, za gwałty i rozboje do 5 lat, a tu za kradzież 1200 zł 8 lat? Żart…

 9. to straszne aż 1200zł. A na ile oszukał Carrefour swoich pracowników? Czemu pracodawców nie zamykacie za przekręty i oszczędności na pracownikach? Za ich niewypłacalność, i inne fikcyjne czyny, z których pracodawca czerpie ogromne zyski?

 10. Kurwa mać przestępców łapcie bandziorów z ulic !!!! Taka brzydka prawda ale prawda ludzie w każdej firmie czy to sklep czy fabryka to robią małe wałki by żyć rodzinę wyzywic a dzięki komu tak jest? Dzięki rządowi! !!! Dajcie rozsądne wynagrodzenie aby człowiek nie musiał nawet o czymś takim pomyśleć. ..Państwo z wielu uczciwych ludzi zrobiło bandziorów i będzie coraz gorzej!

 11. … straszne rzeczy …. straszne przestępstwo. … lepiej zaczeliby się interesować zwyrolami… I tym na ile nas państwo okrada co miesiąc … I ile to wychodzi w skali roku !

  • Ewelina ile ukradłaś ze swojej firmy skoro tak podchodzisz do tematu? To może pozwolisz jeździć samochodem po 3 piwach a nie jak dopuszcza kodeks ruchu drogowego do 0,2 promila co to za przestępstwo powyżej ???? dla Ciebie jest ? Złodziej to złodziej a pijak za kółkiem to pijak i tyle w temacie .Trzeba było iść na głosowanie i zmienić cokolwiek a nie narzekać !

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...