fbpx
-3 C
Olsztyn
sobota, 2 grudnia, 2023
reklama
reklama

Akcja reanimacyjna chłopca udała się! Niestety trzy osoby zginęły

WiadomościAkcja reanimacyjna chłopca udała się! Niestety trzy osoby zginęły

Chłopiec, który został ciężko ranny w sobotnim wypadku samochodu na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Martianach, został już przewieziony do szpitala – informuje policja. Niestety, pozostałe trzy osoby z samochodu zginęły na miejscu.

reklama

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 16:00, gdy kierujący oplem vectra nie zachował ostrożności podczas przejazdu przez niestrzeżony przejazd kolejowy i wjechał pod pociąg relacji Białystok – Gdynia. Zginęli 21-letni kierowca oraz pasażerowie w wieku 43 i 23 lat. Czwarty pasażer, 11-letni chłopiec był reanimowany.

Zgodnie z relacją zastępcy komendanta kętrzyńskiej straży pożarnej, Kamila Golona, dziecko zostało zabezpieczone na miejscu przez zespół ratownictwa medycznego i podłączone do respiratora wspomagającego oddychanie zanim przetransportowano je śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Olsztynie.

reklama
Śmiertelny wypadek w fabryce. Mężczyzna zginął przygnieciony przez maszynę

Pociąg jechało w sumie 55 osób wraz z obsługą, na szczęście nikomu nic się nie stało. Według policji, maszynista był trzeźwy. Z uwagi na wypadek, Przewozy Regionalne i PKP Intercity wprowadziły komunikację zastępczą.

Na niestrzeżonym przejeździe kolejowym był ustawiony znak stop, co oznacza, że każdy kierowca powinien się tam zatrzymać i dopiero po upewnieniu się, że pociąg nie jedzie, przejechać dalej. Okoliczności tego tragicznego zdarzenia będzie ustalać komisja kolejowa.

reklama

źródło: PAP

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
reklama

2 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Miron
29 maja 2021 23:42

Kierowca sam się ukarał, ale pasażerowie niczemu nie winni. To bardzo smutne, tragiczne. Niestety kiedy widzę JAK kierowcy traktują znak STOP to jakby wszystko staje się jasne.

łał
29 maja 2021 20:35

ale trypla strzelili

Polecane
Ogłoszenia

Tragiczny wypadek w fabryce. Doświadczony pracownik osierocił dwójkę dzieci

Tragiczna śmierć 19-latki pod Biskupcem. Sprawcą nietrzeźwy kierowca