fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 28 listopada, 2021
reklama

Walec drogowy wjechał do Łyny

reklama

Operator dyżurny Komisariatu Policji w Dobrym Mieście otrzymał informację, że do rzeki w okolicy elektrowni wodnej w Dobrym Mieście wpadła maszyna drogowa. Na miejsce pojechali policjanci, którzy ustalili, że do zdarzenia doszło podczas zabezpieczania maszyny na platformie przed transportem.

Invalid Displayed Gallery

reklama

Dzisiaj po południu dyżurny Komisariatu Policji w Dobrym Mieście otrzymał informację, że w okolicy elektrowni wodnej doszło do wypadku. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci, którzy w kanale prowadzącym do elektrowni zastali wał drogowy. W trakcie ustalania okoliczności zdarzenia, funkcjonariusze dowiedzieli się, że do zdarzenia doszło podczas załadunku maszyny na platformę pojazdu ciężarowego. 63-letni operator walca po tym jak wjechał maszyną na lawetę, nie zaciągnął hamulca postojowego i oddalił się kilkanaście metrów dalej. Uwagę pracowników zwrócił hałas zjeżdżającego z platformy walca, który zatrzymał się dopiero w pobliskim kanale rzecznym. W zdarzeniu na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Do akcji wyciągania urządzenia z rzeki wykorzystane zostały dwa dźwigi.

Czytaj też:  Warmińsko-Mazurskie. Przed rokiem było dwukrotnie więcej zakażeń koronawirusem

Policjanci badający sprawę, będą musieli ustalić jeszcze jedną rzecz- mianowicie po zbadaniu alkomatem 63-letniego operatora walca drogowego, okazało się, że ma on pół promila alkoholu w organizmie. Jak twierdzi mężczyzna, pił, ale po zdarzeniu.

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama