fbpx
3 C
Olsztyn
sobota, 8 maja, 2021
reklama

Olsztyńska starówka tonie w śmieciach

reklama

Plastikowe i szklane butelki, worki ze śmieciami, kartony i puszki. Tak prezentuje się krajobraz olsztyńskiego Starego Miasta.

Śnieg już stopniał, a spod niego wyłoniła się góra śmieci na olsztyńskiej starówce. Pozostawione butelki, worki, puszki czy kartony leżą na chodnikach, trawnikach i schodach Starego Miasta. Jedno z najbardziej rozpoznawalnych miejsc w Olsztynie jest zaniedbane.

Kto jest winny takiego stanu rzeczy? Mieszkańcy, którzy zaśmiecają miasto czy służby, które go nie sprzątają?

reklama

Olsztyńska starówka tonie w śmieciach Olsztyńska starówka tonie w śmieciach

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

12 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


12 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Emik

Wiatr mógł też porozwiewać te śmieci z koszy, ukryły się pod śniegiem. Ale minęło już sporo czasu odkąd śnieg stopniał, służby zaspały ze sprzątaniem.

Gosia

Już nie pisze się Stare Miasto a „stare” Miasto. Bród, smród i ruina… no za wyjątkiem zabudowań kościelnych…

Falisty

Wiecznie przepełnione śmietniki i rozsypujące się śmieci w parku pomiędzy Wysoką Bramą a Inką… Tak jest od wielu lat. Obok parking – turysta od razu widzi piękno Starego Miasta

Ryszard

Te 3 zdjęcia to jedno miejsce z 3 różnych ujęć…

mariolka

Śmieci, śmieci, takie prozaiczne drobiazgi. Ważne, że tramwaje będą, druga linia dzięki naszemu Słońcu miasta, pryzmatowi szczęścia i dostatku. To nic, ze wycięto kilkaset drzew, ważne że będzie można znowu trochę betonu w mieście wylać. A wy tu o śmieciach. Z Ratusza nie widać, okna ma w inną stronę.

Baaaa

Śmieci nie spadają z nieba. Ludzie je wyrzucają, wiatr rozwiewa. Służby nie nadążają. A swoją drogą jakie to glupie ze najpierw sami śmiecimy a potem z naszych podatków zatrudnić trzeba słuzby do uprzątania.

Jarek

Dlaczego boczne uliczki Starego Miasta są tak zapuszczone: budynki i same ulice. Przecież to nie są duże koszty jak na miasto wojewódzkie.

czester

arbuz wracaj do wiochy z ktorej pochodzisz

Gosia

Olsztyńskie „stare” Miasto zdycha! Miasto tendencyjnie i perfidnie doprowadza je do ruiny! Ciemna, zniszczona, zaniedbana pustynia gdzie kwitną tylko nieruchomości kościelne! Odwiedzają je jedynie dziki! Niech ostatni zgasi światło!!!

czester

Taka prawda, wystarczy wejsc w pierwsze lepsze podworko a nawet „deptak” to jeden wielki syf

Kazik

Rękawiczki, 2 min i posprzątane. Szybciej byś posprzątał niż zrobisz zdjęcie i opiszesz w necie🙂

gość

Jedni i drudzy