fbpx
19 C
Olsztyn
poniedziałek, 10 maja, 2021
reklama

Prokuratura chce wyższego wyroku dla Czesława Małkowskiego

reklama

O surowszą karę dla skazanego za gwałt byłego prezydenta Olsztyna zabiega prokuratura z Białegostoku, która złożyła już apelację w tej sprawie. 

Wyrok w sprawie Czesława Jerzego Małkowskiego Sąd Rejonowy w Ostródzie ogłosił we wrześniu ubiegłego roku. Były prezydent za gwałt na swojej podwładnej został skazany na 5 lat więzienia. Zasądzono wobec niego także 6-letni zakaz zbliżania się do głównej pokrzywdzonej i kontaktowania z nią oraz – na ten sam okres – zakaz sprawowania kierowniczych funkcji w administracji publicznej.

Jak podaje Radio Olsztyn, nie satysfakcjonuje to Prokuratury Okręgowej w Białymstoku, która złożyła apelację od wyroku do Sądu Okręgowego w Elblągu i domaga się zaostrzenia kary dla byłego włodarza Warmii i Mazur.

reklama

Wnieśliśmy o wymierzenie łącznej kary w rozmiarze 8 lat pozbawienia wolności, środek karny w postaci zakazu kontaktu z pokrzywdzoną do 10 lat oraz zakaz zajmowania stanowisk kierowniczych w jednostkach samorządu terytorialnego również na okres 10 lat – precyzuje w rozmowie z Radiem Olsztyn Adam Kozub z białostockiej prokuratury.

Odwołanie się od wyroku ostródzkiego sądu pod koniec ubiegłego roku zapowiadał również obrońca Czesława Małkowskiego (TUTAJ).

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

11 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


11 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jsjsjs

Ustawiona akcja ! Ta kobieta nie ma kompletnie moralności, tak sie sprzedać ! Informacja z wiarygodnego źrodła

Olsztyniak

Chcieli go udupić i go udupili proste… Zadnego gwałtu nie bylo czysta zagrywka polityczna. A tej szmacie co sie sprzedała za srebrniki ch…j jej w oko w w dupe za przyjemnie.

Karol

Szkoda, ze w Polsce nie ma kary kastracji…….

eSPe

dlaczego on nadal jest radnym i bierze udział w posiedzeniach rady miasta?

Wanda

Wiedziała co robi biedulka jeszcze nagrany haha

Wanda

Czemu szybciej nie zgłosiła ??? Haha wiedziała co robi -kasa awans hm…szkoda mi jego rodziny chłop jak chłop ale ze może ludziom patrzeć w oczy?

Kika

Zaloze sie ze imigranci za gwalty dostana tylko prace spoleczne

Filip

Jak to jest, on teraz siedzi czy nie?

Ceasar'io

Sama dupska dała pózniej afer i kasy szuka…nie bronię go ale taka prawda.zorganizowana akcja 😉

Bożena

Masz rację 🙂

Karolina

zbok.