fbpx
14 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Czołowe zderzenie karetki z Oplem. 5 osób poszkodowanych

reklama

Do groźnego wypadku doszło 12 lutego, ok. godz. 13:15. Na trasie Pisz – Ruciane-Nida zderzyły się czołowo dwa pojazdy: ambulans Pogotowia Ratunkowego oraz samochód osobowy marki Opel Insignia.

W zdarzeniu łącznie brało udział pięć osób. Cztery osoby samodzielnie opuściły pojazdy, jedna zaś została wydobyta z ambulansu przez ratowników medycznych z przybyłego na miejsce Zespołu Ratownictwa Medycznego. W chwili przybycia jednostek straży pożarnej wszyscy uczestnicy zdarzenia znajdowali się pod opieką medyczną (zostali zabrani do szpitala w Piszu na obserwację).

Działania straży pożarnej polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu akumulatorów oraz pomocy Policji w kierowaniu ruchem. W zdarzeniu brały udział dwa zastępy straży pożarnej w sile ośmiu ratowników, dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego oraz Policja. Akcja trwała ponad 3,5 godziny.

reklama

Zderzenie ambulansu z Oplem. 5 osób poszkodowanych Zderzenie ambulansu z Oplem. 5 osób poszkodowanych Zderzenie ambulansu z Oplem. 5 osób poszkodowanych Zderzenie ambulansu z Oplem. 5 osób poszkodowanych

Opracowanie: st. kpt. Grzegorz Kuliś KP PSP Pisz, zdjęcia: st. kpt. Andrzej Paprota KP PSP Pisz.

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: