4 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 marca, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Poseł z Olsztyna Marcin Kulasek z koronawirusem

WiadomościPoseł z Olsztyna Marcin Kulasek z koronawirusem

Andrzej Szejna i Małgorzata Niewiadomska-Cudak to kolejni politycy SLD, którzy zarazili się koronawirusem. Łącznie do choroby przyznało się już ośmiu polityków związanych z partią kierowaną przez Włodzimierza Czarzastego.

reklama

Wiceszefowa SLD Małgorzata Niewiadomska-Cudak o chorobie poinformowała w czwartek na Facebooku. „Jeszcze dwa dni temu tryskałam energią. Dzisiaj dowiedziałam się, że mam wynik pozytywny. Ogólnie jestem osłabiona, nie tracę jednak nadziei. Z Waszą pomocą pokonam COVID-19” – napisała.

Z kolei drugi z wiceprzewodniczących Andrzej Szejna potwierdził pozytywny wynik na COVID-19 w rozmowie z PAP. Przyznał, że czuje się „relatywnie dobrze” i jest tylko „podziębiony”.

reklama

Jako pierwsi o pozytywnych wynikach testów poinformowali wiceszef klubu Lewicy, wiceprzewodniczący SLD Tomasz Trela i szef Sojuszu, wicemarszałek Sejmu Włodzimierz Czarzasty. W poniedziałek o zakażeniu dowiedział się też szef sejmowej komisji spraw wewnętrznych i administracji Wiesław Szczepański (także SLD), a we wtorek sekretarz generalny SLD Marcin Kulasek i posłanka Anna Maria Żukowska.

Gwałtowny wzrost zachorowań na COVID-19 w regionie. Czy to powrót pandemii?

Zakażony jest także lubuski poseł Bogusław Wontor. W rozmowie z PAP przyznaje, że w ubiegłym tygodniu uczestniczył m.in. w posiedzeniu rad wojewódzkich SLD, gdzie – jak podejrzewa – mógł się zakazić. „Mam objawy podobne do przeziębienia. Czuję smak i mam węch” – powiedział.

reklama

We wtorek dezynfekcji poddane zostały pomieszczenia Lewicy w Sejmie, a na odbywającym się w środę i czwartek posiedzeniu reprezentacja polityków tej formacji działa w ograniczonym osobowo składzie.

reklama
reklama
reklama
reklama
reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
marko ar
22 stycznia 2021 08:52

O jej jaki on biedny! Najpierw nie mógł przeżyć za pensję posła, a teraz koronawirus. Biedaczek, męczennik.

obywatel tego kraju
21 stycznia 2021 21:02

A ponoć organy się nie zarażają a tu proszę, proszę

Popularne
Ogłoszenia

Gwałtowny wzrost zachorowań na COVID-19 w regionie. Czy to powrót pandemii?

Gwałtowny wzrost zachorowań na COVID-19 w regionie. Czy to powrót pandemii?