fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

poniedziałek, 25 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

33-letni uczeń zegarmistrza ukradł złoty zegarek

Wiadomości 33-letni uczeń zegarmistrza ukradł złoty zegarek

33-letni uczeń zegarmistrza ukradł cenny złoty zegarek. Przyznał się do postawionych mu zarzutów i stwierdził, że zrobił to dla żartu.

Złoty zegarek został powierzony w ręce zegarmistrza, ponieważ wymagał drobnej naprawy. Zawiadomienie o jego kradzieży zostało odebrane 31 grudnia 2020 roku przez policję w Szczytnie.

W rozmowie policjantów z właścicielką udało się ustalić materialną wartość zegarka, która wynosiła 5 tysięcy złotych. Okazało się, że jest to również cenna pamiątka rodzinna o ogromnej wartości sentymentalnej.

Pod okiem zegarmistrza uczył się w tym czasie 33-letni mieszkaniec Szczytna. Policja przypuszczała, że to właśnie on stoi za kradzieżą. Właściciel przyznał, że jego uczeń ma klucze do zakładu, w związku z czym policjanci ustalili jego adres.

Podejrzany przyznał się do zarzutów. Jak sam określił, dokonał kradzieży dla żartu. Udało się odzyskać skradziony przedmiot i został on zwrócony właścicielce.

Mężczyźnie za ten „żart” grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KPP w Szczytnie

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x