fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 28 listopada, 2021
reklama

Ujawniono ważny szczegół, który mógł doprowadzić do śmierci małżeństwa znanych lekarzy

reklama

W niedzielę (29.11) wyłowiono z Jeziora Zwiniarz ciała dwójki osób. Jak ustalono, to małżeństwo, które było doskonale znane w okolicy. On był cenionym lekarzem pediatrą. Ona – laryngologiem. Osierocili dwoje dzieci.

Znani i cenieni lekarze nie żyją. Nowe fakty w sprawie śmierci małżeństwa

O śmierci lekarzy z Iławy informowaliśmy tutaj: Znaleziono zwłoki dwóch osób. To małżeństwo znanych lekarzy. Policja pod nadzorem prokuratora ustala okoliczności ich śmierci. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma dać odpowiedź, co było bezpośrednią przyczyną śmierci.

reklama

Super Express ujawnia nowe fakty. Jak udało im się ustalić, Jolanta i Wojciech D. traktowali jezioro Żwiniarz jak swój drugi dom. Spędzali tu dużo czasu, jednocześnie wykupując ziemie kawałek po kawałku wokół jeziora. Nie pozwalali innym okolicznym mieszkańcom korzystać z jeziora. Mieli oni regularnie zastawiać sieci i łowić w nim ryby, a następnie je sprzedawać.

Czytaj też:  Pożar auta na al. Sikorskiego

Ujawniono ważny szczegół, który mógł doprowadzić do śmierci małżeństwa znanych lekarzy

Jeden z sąsiadów małżeństwa zdradził dziennikarzowi Super Expressu, że jego zdaniem to mogło być przyczyną śmierci lekarzy:

„Zawsze pływali w kamizelkach ratunkowych ale w sobotę ich nie założyli. Z tej oszczędności nawet nie kupili sobie większej bezpiecznej łodzi tylko jakąś niewielką wywrotną łódeczkę z, której z pewnością wypadli, jak wyjmowali sieci”

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

8 KOMENTARZY

8 komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama