fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 24 października, 2021
reklama

Znaleziono zwłoki dwóch osób. To małżeństwo znanych lekarzy

reklama

Po poszukiwaniach odnaleziono w jeziorze Zwiniarz koło Lubawy (warmińsko-mazurskie) ciała dwóch osób – podała w niedzielę rzeczniczka iławskiej policji asp. Joanna Kwiatkowska. To małżeństwo z Iławy, znani miejscowi lekarze. Policja pod nadzorem prokuratora ustala okoliczności ich śmierci.

Asp. Joanna Kwiatkowska z Komendy Powiatowej Policji w Iławie powiedziała, że w sobotę trwały poszukiwania dwojga osób – mieszkańców Iławy. Wieczorem odnaleziono ciała poszukiwanego małżeństwa w jeziorze Zwiniarz koło Lubawy.

Policja pod nadzorem prokuratora ustala okoliczności ich śmierci. Ciała zostały zabezpieczone do sekcji zwłok, która ma dać odpowiedź, co było bezpośrednią przyczyną śmierci.

reklama

O zaginięciu małżeństwa lekarzy z Iławy powiadomił ich sąsiad. Małżeństwo przybywało na swojej wypoczynkowej działce koło Lubawy. Sąsiad, który opiekował się ich posesją był zaniepokojony, bo nie mógł z nimi nawiązać kontaktu. W garażu zaś brakowało łódki wiosłowej. Służby rozpoczęły poszukiwania. Na jeziorze odnaleziono łódkę, a w wodzie ciała mężczyzny i kobiety.

Nowe informacje:

reklama

Najnowsze ogłoszenia

4 KOMENTARZY

4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze