fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

środa, 25 listopada, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki?

Wiadomości Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki?

Dwóch braci bliźniaków ze Szczytna, w których wczoraj wjechał rozpędzony 29-letni kierowca, nadal jest ciężki. Policja materiał ze sprawy w poniedziałek przekaże prokuraturze – poinformowała oficer prasowa policji w Szczytnie.

Oficer prasowa policji w Szczytnie Izabela Cyganiuk poinformowała w niedzielę, że stan bliźniąt nadal jest ciężki. Dzieci przebywają w szpitalu dziecięcym w Olsztynie.

W sobotę w Szczytnie 29-letni mężczyzna jechał z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad autem i uderzył w wózek z bliźniętami. Do wypadku doszło przy przejściu dla pieszych. Ford po potrąceniu wózka uderzył w sąsiednią posesję, staranował metalowy płot i zatrzymał się dopiero na budynku.

Dzieci w ciężkim stanie – jedno karetką, drugie śmigłowcem – zostały przetransportowane do szpitala dziecięcego w Olsztynie. Do szpitala trafiła także ich opiekunka.

Cyganiuk poinformowała, że w niedzielę policja zbiera i kompletuje materiał dowodowy, który w poniedziałek zostanie przekazany do prokuratury rejonowej. To prokurator zdecyduje, czy wystąpi z wnioskiem o areszt dla kierowcy forda.

Na tych zdjęcia które zrobił pan Krzysiek Szyszka dokładnie widać jak doszło do tego dramatu.

Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na FB m.me/twojkurierolsztyn

Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki?
Widać jeszcze zmiażdżony wózek, który leży na drodze.

Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki?

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP

3 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


3 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Noc Naukowców z EIT Food

27 listopada już po raz 15. będziemy obchodzić Europejską Noc Naukowców! Z tej okazji badacze z Instytutu Rozrodu Zwierząt i Badań Żywności PAN w Olsztynie...

Nie musisz dłużej obawiać się o tlen. W Olsztynie powstało Pogotowie Tlenowe

Szpitale nie są w stanie zapewnić każdemu dostępu do tlenu. Na szczęście Pogotowie Tlenowe, które funkcjonuje 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu...

Bezpłatna pomoc dla osób ukaranych w olsztyńskich protestach

Okręgowa Izba Radców Prawnych w Olsztynie postanowiła włączyć się w pomoc osobom ukaranym mandatami w trakcie protestów, oferując im nieodpłatną pomoc prawną. Protesty i manifestacje...

Przeczytaj także:

3
0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x