fbpx
-0 C
Olsztyn
Thursday, 8 December, 2022
reklama

Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki?

SzczytnoKierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki?

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Dwóch braci bliźniaków ze Szczytna, w których wczoraj wjechał rozpędzony 29-letni kierowca, nadal jest ciężki. Policja materiał ze sprawy w poniedziałek przekaże prokuraturze – poinformowała oficer prasowa policji w Szczytnie.

Oficer prasowa policji w Szczytnie Izabela Cyganiuk poinformowała w niedzielę, że stan bliźniąt nadal jest ciężki. Dzieci przebywają w szpitalu dziecięcym w Olsztynie.

W sobotę w Szczytnie 29-letni mężczyzna jechał z nadmierną prędkością, stracił panowanie nad autem i uderzył w wózek z bliźniętami. Do wypadku doszło przy przejściu dla pieszych. Ford po potrąceniu wózka uderzył w sąsiednią posesję, staranował metalowy płot i zatrzymał się dopiero na budynku.

Dzieci w ciężkim stanie – jedno karetką, drugie śmigłowcem – zostały przetransportowane do szpitala dziecięcego w Olsztynie. Do szpitala trafiła także ich opiekunka.

W wyniku zderzenia dacia dachowała. Pasażerka jadąca tym autem została przewieziona do szpitala

Cyganiuk poinformowała, że w niedzielę policja zbiera i kompletuje materiał dowodowy, który w poniedziałek zostanie przekazany do prokuratury rejonowej. To prokurator zdecyduje, czy wystąpi z wnioskiem o areszt dla kierowcy forda.

Na tych zdjęcia które zrobił pan Krzysiek Szyszka dokładnie widać jak doszło do tego dramatu.

Masz dla nas zdjęcie albo informację? Wyślij na FB m.me/twojkurierolsztyn

Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki?
Widać jeszcze zmiażdżony wózek, który leży na drodze.

Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki? Kierowca mustanga potrącił wózek z dziećmi. W jakim stanie są malutkie bliźniaki?

reklama
reklama
reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze