17 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

W maseczce napadł na sklep w Olsztynie. Efekt uboczny zakrywania twarzy? Nagranie z monitoringu

WiadomościW maseczce napadł na sklep w Olsztynie. Efekt uboczny zakrywania twarzy? Nagranie...

reklama

Dziś (19.04) około godziny 15 doszło do napadu rabunkowego na sklep Grosik. Do zdarzenia doszło na ul. Boenigka. 

Mężczyzna ubrany w ciemną kurtkę i czarną maseczkę wszedł najpierw po wodę na tzw. zwiady. Po pewnej chwili wrócił i rzucił się na sprzedawcę, obalił go na ziemię i zajął się rabowaniem pieniędzy z kasetki. Spodziewał się łatwej kasy, ale zaskoczyła go reakcja kasjera. Młody chłopak postanowił ująć złodzieja. Ten jak poparzony wyskoczył ze sklepu w międzyczasie gubiąc buta. Przed monopolowym doszło do szarpaniny ze sprzedawcą, ale bosy złodziej niestety uciekł z łupem.

reklama

Obsługa wezwała policję, która prowadzi czynności wyjaśniające. Jeżeli ktoś ma informacje może dzwonić na numer 513017070 do właściciela sklepu.

W maseczce napadł na sklep w Olsztynie. Efekt uboczny zakrywania twarzy? Nagranie z monitoringu

Właście sklepu jest zbulwersowany nowym prawem. Swój komentarz do rabunku opublikował na Facebooku: – Właśnie przed chwilą na ul. Boenikga napadli na sklep. Gość był ubrany w bluzę z kapturem i oczywiście w upragnioną maseczkę, która narzucił nam rząd. Wiedziałem że ten durny pomysł przyniesie taki efekt. Może niech teraz policja stoi pod małymi sklepami. (…) Całe lata walczono o zdjęcie kominiarek dla wszelkiej maści pseudokibiców, dziś Kaczyński ubrał wszystkich zwyroli w legalnie w maski.

To już kolejna kradzież w tym sklepie. 12 kwietnia w nocy doszło do włamania. Złodziej wybił szybę w drzwiach i wszedł do środka. Jego łupem padła skrzynka piwa, po czym uciekł. Po niedługiej chwili wrócił i zabrał jeszcze cztery butelki whisky.

reklama

Nasz artykuł przyczynił się do ujęcia złodzieja, który ma teraz poważne problemy z prawem.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Marta G.
20 kwietnia 2020 18:25

Szkoda że pracownik idiota. Bo tylko taki ryzykuje życie dla sklepu.

Anonimowo
20 kwietnia 2020 17:16

brawo PIS – teraz łatwiej piss na prawo 😀 no ale trzeba przyznac ze maseczki są skuteczne nie w walce z wirusem tylko desperatom na włamach i nawet juz monitoring uliczny nic nie da 😀 a z fala koronakryzysu bedzie coraz wiecej takich przypadków

Polecane
Ogłoszenia