Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
-1 C
Olsztyn
czwartek, 12 Grudzień, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Skradziony telewizor ukrył w… łazience

reklama

Funkcjonariusze prewencji zatrzymali mieszkańca Działdowa podejrzanego o kradzież telewizora. 45-latek, który początkowo wypierał się wszystkiego, miał prawie 2 promile alkoholu w organizmie.

Kradzież telewizora została zgłoszona działdowskiej policji przez jego właściciel. Jak wyjaśnił policjantom, z jego mieszkania zginął nowej generacji sprzęt z płaskim ekranem, a jeszcze kilka minut temu tam był. Policjanci natychmiast pojechali pod wskazany adres. W rozmowie z pokrzywdzonym ustalili, że sprawcą kradzieży może być jego sąsiad, który go tego samego dnia odwiedził.

Funkcjonariusze prewencji przeszukali pobliskie tereny. Na jednej z ulic zauważyli osobę, która opisem pasowała do sprawcy.

reklama

Mężczyzna, widząc radiowóz, skręcił pospiesznie w drugą ulicę i tam został zatrzymany przez policjantów. Jak okazało się, był to Rafał D., sąsiad zgłaszającego kradzież telewizora – donosi Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie. – 45-latek początkowo nie przyznawał się do winy, jednak po chwili oświadczył, że kradzież TV  to jego sprawka i wskazał miejsce jego ukrycia.

Skrytką była… łazienka na piętrze budynku, bo, jak stwierdził sam Rafał D., wiedział, że sąsiad będzie go podejrzewał o tę kradzież.

Policjanci odzyskali odbiornik TV. Przeprowadzone badanie stanu trzeźwości Rafała D. wykazało blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. Mężczyznę zatrzymano w policyjnym areszcie.

Za kradzież cudzej rzeczy sprawcy grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

grudzień, 2019

14GRU15:00SĄSIEDZI 40Galeria Amfilada, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Darmowe,Wystawy artystyczne

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Niesamowite! To jedyny taki Sylwester w Olsztynie! Jednak jest co robić w tym nudnym mieście?

Oferta sylwestrowa w mieście nie rozpieszcza. Dlatego naprzeciw znudzonym i spragnionym dobrej zabawy wychodzi Hookah Club. Mieszczący się przy ul. Hugona Kołłątaja 1 Hookah Club...

Świąteczna oferta pracy. Zarabiaj w Holandii. Bonus 390 Euro!

Potrzebujesz na święta dorobić trochę gotówki? Marzy Ci się wyjazd za granicę? Biuro pracy Axidus oferuje możliwość miesięcznego wyjazdu w ramach pracy dodatkowej do...

Gala MMA wraca do Olsztyna! Hala Urania już 13 grudnia

Już 13 grudnia, o godzinie 19, w Hali Uranii odbędzie się 26 edycja gali MMA Celtic Gladiator. Po rocznej przerwie, gladiatorzy powracają do Olsztyna. Celtic...

RABATOL.PL

X