18 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Panasonic czy Sharp – jaki telewizor wybrać?

Materiał zewnętrznyPanasonic czy Sharp - jaki telewizor wybrać?

Zakup smart TV sprawdzi się nie tylko w przypadku osób, które lubią oglądać standardową telewizję, ale też tych, które preferują treści z serwisów streamingowych. Nowoczesny Android TV zapewnia dostęp do Netflixa, HBO GO i wielu innych usług, dzięki czemu można dopasować treści do swoich preferencji. Dodatkowo duża przekątna ekranu poprawi komfort użytkowania, co widać nie tylko na przykładzie filmów i seriali, ale również podczas grania.

reklama
  1. Czy warto płacić za smart tv?
  2. Co daje telewizor wyposażony Android TV?
  3. Nowe telewizory Panasonic
  4. Telewizor led Sharp 

Ceny telewizorów, które warto wziąć pod uwagę przy zakupie, zaczynają się już od tysiąca złotych. W tej cenie można otrzymać model full hd. Dostępne są także telewizory led dla osób, którym zależy na najlepszej jakości. Mają one takie funkcje jak high dynamic range i obsługują standard dolby vision. Jeżeli nie wiesz, co najlepiej sprawdzi się w twoim przypadku do oglądania telewizji, sprawdź poniższe wskazówki, które pozwolą ci porównać telewizory hd i wybrać odpowiedni telewizor lcd.

Czy warto płacić za smart tv?

Zarówno telewizor oled z wyższej półki, jak i tanie telewizory mają obecnie wbudowaną funkcję smart. Nie należy więc traktować tego jako wyznacznik przy zakupie, bo tak naprawdę trudno znaleźć nowy model, który nie miałby tej opcji. Bardzo często jednak użytkownicy kupują nie tylko nowoczesne telewizory, ale wybierają również opcjonalny adapter, który ma własny system smart. Często działają one lepiej i stabilniej niż te fabrycznie zamontowane. 

reklama

Co daje telewizor wyposażony Android TV?

Stawiając na najlepsze telewizory, nie trzeba się co prawda przejmować, że wystąpią problemy z płynnością działania Android TV. W takim przypadku bez problemu będzie można uruchomić TVN Player lub inne aplikacje, które dostępne są również na tablety, smartfony. Nie ma to natomiast wpływu na jakość obrazu lub częstotliwość odświeżania. 

Nowe telewizory Panasonic

W przystępnych cenach można obecnie kupić telewizor Panasonic, który oferuje nie tylko dostęp do technologii led, ultra hd i Google TV, ale ma też takie funkcje jak hd ready. Technologia LCD jest więc dostępna w przedziale cenowym od 2000 do 3000 złotych, a użytkownicy chwalą sobie te modele. 

Telewizor led Sharp

Jeżeli natomiast chcesz kupić wymarzony telewizor, powinieneś sprawdzić modele z nieco wyższej półki. Przykładem może być telewizor Sharp, który można kupić przez internet. W podobny sposób zamówisz inne telewizory lcd. W razie problemów z dokonaniem wyboru możesz sprawdzić opinie osób, które wcześniej zakupiły telewizory plazmowe.

reklama

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane