fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

5 C
Olsztyn
środa, 8 kwietnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

„Klawisz” z olsztyńskiego aresztu uwiódł więźniowi partnerkę, a potem zlecił jego zabójstwo

reklama
Koronawirus raport na żywo z Olsztyna i woj. warminsko-mazurskiego RAPORT

W listopadzie (8.11.19) Sąd Rejonowy w Olsztynie zdecydował o tymczasowym aresztowaniu pracownika służby więziennej w Olsztynie, Łukasza R. w związku z podejrzeniem o podżeganie do zabójstwa i nadużycie uprawnień. Wracamy do tej sprawy.

Pisaliśmy o tym w artykule: Wracamy do tematu. Sąd aresztował funkcjonariusza aresztu śledczego w Olsztynie

Strażnik miał znęcać się psychicznie nad jednym z osadzonych, a także działać na jego niekorzyść. Według ofiary, pana Roberta, podczas odbywania swojego trzyletniego wyroku za skup papierosów z przemytu, Łukasz R. uwiódł partnerkę osadzonego, udając jego przyjaciela, zabrał mu samochód i próbował go zabić. Swoją historie opowiedział gazecie Fakt:

reklama

„Po roku spędzonym w celi spadł na mnie cios. Syn Patryk, zginął w wypadku samochodowym – wspomina pan Robert – Przechodziłem załamanie nerwowe i wtedy zaprzyjaźnił się ze mną strażnik więzienny, który pochodził z tej samej miejscowości”

Gdy wrócił do domu, na przepustce, okazało się, że jego „przyjaciel”, który zadeklarował pomoc więźniowi z autem i pieniędzmi, nie tylko przywłaszczył sobie pojazd, ale również uwiódł żonę pana Roberta.

„Gdy wróciłem za kraty, po apelu, strażnik otworzył z kopa drzwi w celi i spytał mnie, czy ma mi poukładać życie w więzieniu od nowa. I tak też zrobił. Zostałem przeniesiony do więzienia w Barczewie, zabrano mi przepustki, telewizor, zabrano mi pracę. Przez konflikt ze strażnikiem nie zostałem przedstawiony do warunkowego zwolnienia”

Według ustaleń śledczych, strażnik posunął się do zlecenia zabójstwa osadzonego. Miał przekupić dwóch współwięźniów narkotykami, by Ci pozbyli się męża swojej nowej kochanki.

 

 

reklama
reklama

11 KOMENTARZE

  1. Szkoda że „Pan” Robert nie powiedzial gazecie, jakie smakołyki miał dzięki niemu… Na wojnie z byłą, która podczas jego odsiadki kurwila się z wieloma, cierpi chłopak. Fakt, też nie jest święty ale na pewno nie zabrał mu auta ani tej alkoholiczki. Robercie, za wszystko winę ponosi ona i tylko ona!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Potrzebujesz komputerowych akcesoriów do pracy zdalnej? SL Computer działa w Olsztynie

Niemal z dnia na dzień mieszkania i domy wielu olsztyniaków zamieniły się w biura czy wręcz centra dowodzenia przeróżnych firm. W zadbaniu o odpowiedni...

Konopne chmury przyłączają się do walki z koronawirusem

„Drodzy mieszkańcy Olsztyna, z uwagi na rozprzestrzenianie się koronawirusa, w pełni popieram inicjatywę pozostania w domu na czas zagrożenia epidemicznego i wychodzę naprzeciwko waszym...

Konkurs