fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

niedziela, 17 stycznia, 2021

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Nie żyje pilot rozbitego helikoptera. Policja prowadzi czynności dochodzeniowo-śledcze

Wiadomości Nie żyje pilot rozbitego helikoptera. Policja prowadzi czynności dochodzeniowo-śledcze

W lesie koło Wysokiej Wsi pod Ostródą  odnaleziono rozbity helikopter i ciało zaginionego pilota, kilometr od miejsca, z którego maszyna wystartowała – podał w poniedziałek Rafał Jackowski z zespołu prasowego warmińsko-mazurskiej policji.

Na miejscu są policjanci, którzy prowadzą czynności dochodzeniowo-śledcze, badając okoliczności zdarzenia. Szczątki helikoptera zostały znalezione przez policjantów na terenach leśnych – w odległości ok. 1 km od lądowiska jednego z hoteli w powiecie ostródzkim.

61-letniego pilota helikoptera, który miał wrócić do miejsca zamieszkania z powiatu ostródzkiego, ale nie dotarł na miejsce, poszukiwała od niedzieli policja z Ostródy. Pilot wystartował z lotniska przy jednym z hoteli na terenie powiatu ostródzkiego. W poszukiwaniach brali udział policjanci, strażacy oraz żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.

Rzeczniczka policji w Ostródzie Anna Karczewska podała w poniedziałek, że zaginięcie mężczyzny mieszkańca powiatu nowodworskiego zgłosiła jego partnerka. Mężczyzna wyleciał dwuosobowym małym helikopterem z lotniska w okolicach Płońska w sobotę, dotarł do lotniska przy jednym z hoteli w powiecie ostródzkim, po czym z niego wystartował i kontakt z nim się urwał.

Policja w niedzielę wieczorem rozpoczęła poszukiwania, w poniedziałek zostały wznowione.

Nie żyje pilot rozbitego helikoptera. Policja prowadzi czynności dochodzeniowo-śledcze Nie żyje pilot rozbitego helikoptera. Policja prowadzi czynności dochodzeniowo-śledcze

Przeczytaj także:

Jak oceniasz?
ŹródłoPAP
Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Warte uwagi

Warte uwagi

Przeczytaj także:

0
Jaka jest twoja opinia na ten temat? x
()
x