Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
11 C
Olsztyn
poniedziałek, 17 lutego, 2020

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Nie żyje pilot rozbitego helikoptera. Policja prowadzi czynności dochodzeniowo-śledcze

reklama

W lesie koło Wysokiej Wsi pod Ostródą  odnaleziono rozbity helikopter i ciało zaginionego pilota, kilometr od miejsca, z którego maszyna wystartowała – podał w poniedziałek Rafał Jackowski z zespołu prasowego warmińsko-mazurskiej policji.

Na miejscu są policjanci, którzy prowadzą czynności dochodzeniowo-śledcze, badając okoliczności zdarzenia. Szczątki helikoptera zostały znalezione przez policjantów na terenach leśnych – w odległości ok. 1 km od lądowiska jednego z hoteli w powiecie ostródzkim.

61-letniego pilota helikoptera, który miał wrócić do miejsca zamieszkania z powiatu ostródzkiego, ale nie dotarł na miejsce, poszukiwała od niedzieli policja z Ostródy. Pilot wystartował z lotniska przy jednym z hoteli na terenie powiatu ostródzkiego. W poszukiwaniach brali udział policjanci, strażacy oraz żołnierze Wojsk Obrony Terytorialnej.

reklama

Rzeczniczka policji w Ostródzie Anna Karczewska podała w poniedziałek, że zaginięcie mężczyzny mieszkańca powiatu nowodworskiego zgłosiła jego partnerka. Mężczyzna wyleciał dwuosobowym małym helikopterem z lotniska w okolicach Płońska w sobotę, dotarł do lotniska przy jednym z hoteli w powiecie ostródzkim, po czym z niego wystartował i kontakt z nim się urwał.

Policja w niedzielę wieczorem rozpoczęła poszukiwania, w poniedziałek zostały wznowione.

reklama

luty, 2020

28LUT20:00Kortowo na Sportowo | Edycja 2019-2020Rada Uczelniana Samorządu Studenckiego UWM, Kanafojskiego 1

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
ŹródłoPAP
reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Warte uwagi

Najładniejsze paznokcie w Olsztynie? Tylko w Centrum Kosmetologiczno-Szkoleniowym Marta Hura

Piękne i zadbane paznokcie to wizytówka zarówno każdej kobiety, jak i każdego mężczyzny. Dlatego nie ma co zwlekać, tylko powierzyć się w ręce profesjonalistów...

Konkurs

X