fbpx
13 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Joanna Jędrzejczyk wciąż niepokonana

OlsztynJoanna Jędrzejczyk wciąż niepokonana

Kolejne starcie i kolejne zwycięstwo – zawodniczka z Olsztyna obroniła tytuł mistrzyni świata MMA po wygranej walce w Melbourne.

reklama

Choć w Australii obeszło się bez krwawego nokautu, jak przy ostatniej walce Joanny Jędrzejczyk, olsztynianka i tym razem była górą. 14 listopada na gali UFC w Melbourne zmierzyła się z Kanadyjką Valerie Letorneau. Panie walczyły w 5 rundach. Mimo dobrego początku ze strony Letorneau w całej walce bezsprzecznie dominowała Jędrzejczyk. Polka wygrała spotkanie, zachowując tym samym pas mistrzowski wagi słomkowej amerykańskiej UFC.

To było już drugie spotkanie mistrzyni świata z Olsztyna, podczas którego broniła cennego tytułu – w czerwcu stoczyła pojedynek z Jessicą Penne, który zakończył się technicznym nokautem jej rywalki. Mistrzynią świata jest od marca tego roku, kiedy w Dallas zdetronizowała Carlę Esparzę.

reklama
Dziś Joanna Jędrzejczyk obchodzi urodziny. Zaskakujące, ile ma lat?

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

6 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Halina
16 listopada 2015 21:02

Gratulacje i tak dalej

Pawel
15 listopada 2015 22:09

Brawo!

Polecane
Ogłoszenia
Nowe centrum sportowe w Olsztynie. Na trening przyjechał premier Mateusz Morawiecki
Uwaga miłośnicy basenu. Zamykają całą Aquasferę!
Furia Lidii Staroń. Grozi mediom? Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji