Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
środa, 18 Wrzesień, 2019
8 C
Olsztyn

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Legalna marihuana? Wywiad z właścicielem olsztyńskiego sklepu z konopiami CBD

Konopne Chmury to sklep internetowy, który działa na terenie Olsztyna sprzedając susz konopny z substancją CBD. W przeciwieństwie do THC, CBD nie jest substancją...

Akcja „Powrót do szkoły” z SL Computer. Olsztyński sklep komputerowy przygotował ciekawą ofertę

Zeszyt i piórnik? Pewnie, wciąż są ważne! Jeszcze więcej w kwestiach nauki zależy dziś jednak od dobrego komputera, monitora czy drukarki, które mogą się...

Teatr Olsztyn. „Weekend z R.” – mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji!

Londyn. Lata dwudzieste. Clarice i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą....

wrzesień, 2019

28WRZ19:3022:30HardCore DiscoPolo Vomit #2LAS, Prosta 38

Pokaż więcej wydarzeń

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Data i miejsce

reklama

W czwartek o godz. 19.00 w kościele w Konstancinie-Jeziornej odbędzie się msza żałobna w intencji Piotra Woźniaka-Staraka. Z kolei w piątek w Fuledzie koło Giżycka zostanie złożona urna z jego prochami – poinformowała rodzina tragicznie zmarłego producenta filmowego.

Nekrolog zmarłego Piotra Woźniaka-Staraka ukazał się w „Rzeczpospolitej” i w „Gazecie Wyborczej”. Podano w nim szczegóły pochówku. Msza żałobna odbędzie się w czwartek o godz. 19.00 w kościele pw. Świętego Józefa Oblubieńca NMP w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Anny Walentynowicz 1 (dawna ul. Jaworskiego). Natomiast w piątek w Fuledzie koło Giżycka zostanie złożona urna z prochami.

„Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci. Żył szybko jakby wiedział, że musi się spieszyć. Nie potrafił i nie chciał być sam. Kochał ludzi, uwielbiał być z nimi. Jego miejscem wybranym była Fuleda. Uwielbiał tam spędzać czas z przyjaciółmi i ich bliskimi. Chciał, żeby wszyscy dobrze się czuli w Jego towarzystwie, w miejscu, które wypełniał sobą. Na Mazurach najlepiej odpoczywał, najlepiej się bawił, najbardziej lubił pracować. To tutaj rodziły się pomysły na filmy. Fuleda była najbardziej udaną scenografią Jego życia, a piękno jej natury najpiękniejszym planem filmowym. Miał w sobie tak wiele energii, radości i pomysłów, którymi tak szczodrze obdarzał Rodzinę i Przyjaciół” – czytamy w nekrologu podpisanym przez Annę i Jerzego Staraków, żonę Piotra – Agnieszkę Woźniak-Starak, jego siostrę – Julię i brata – Patryka.

reklama

„Chcielibyśmy cofnąć czas, powiedzieć rzeczy niewypowiedziane, wysłuchać, czego nie zdążył wyrazić, coś dokończyć, zamknąć. Los pozostawił jednak niedomknięte drzwi. Piotr, przechodząc przez nie, wciąż z nami będzie. Jeżeli Piotr nie zdążył komuś podziękować, kogoś przeprosić, robimy to w Jego imieniu” – pisze w nekrologu rodzina.

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka zaapelowała, by nie składać po mszy kondolencji i zamiast kwiatów, przekazać ofiarę na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego „Edukidsmed” – Akademia Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus, ratującą porzucone, skrzywdzone zwierzęta.

Poszukiwania producenta filmowego, który zaginął pływając po mazurskim jeziorze Kisajno, trwały od zeszłej niedzieli. W ubiegły poniedziałek prokuratura potwierdziła, że osobą poszukiwaną na jez. Kisajno jest producent filmowy Piotr Woźniak-Starak.

W czwartek w komunikacie rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Krzysztof Stodolny potwierdził, iż znaleziono w jeziorze Kisajno ciało mężczyzny, „który w dniu 18 sierpnia 2019 r. uczestniczył w wypadku co, do którego Prokuratura Rejonowa w Giżycku prowadzi śledztwo z art. 177§2 kk”.

Piotr Woźniak-Starak, którego ciało odnaleziono w czwartek w jeziorze Kisajno, był producentem filmowym i reklamowym. Jego największym sukcesem byli „Bogowie” w reż. Łukasza Palkowskiego. Wyprodukował także m.in. „Sztukę kochania” w reż. Marii Sadowskiej oraz czekającą na premierę „Ukrytą grę” Łukasza Kośmickiego.

Więcej:

Sanepid nie wyraził zgody na pochowanie Piotra Woźniak-Starak na terenie rodzinnej posiadłości

Agnieszka Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog

Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął

Śmierć Piotra Woźniaka-Staraka „posiada drugie dno”. Detektywi: „wypadek ten nie do końca można nazwać tragicznym”

Dziś obchodziliby trzecią rocznice ślubu. Archiwalne nagrania z zaręczyn i ślubu [WIDEO]

Ostatnia eskapada milionera

Rodzina Piotra Woźniak-Staraka opublikowała nekrolog w gazecie

Są dwie wersje wydarzeń. Ewa z Łodzi poznała Piotra w dniu wypadku? Kto ma rację Wirtualna Polska, czy Super Express?

TVN opublikował nekrolog Piotra Woźniaka-Staraka

Co wydarzyło się na motorówce i kto ją prowadził? Czy Ewa z Łodzi ratowała Piotra Woźniak-Staraka?

Piotr Woźniak-Starak nie utonął? Prawdopodobna przyczyna śmierci. Nowe ustalenia jak zginął

reklama
ŹródłoPAP
reklama

86 KOMENTARZE

 1. W przypadku śmierci bliskiej osoby i zamieszczeniu takowej informacji w necie, każdy bierze to na klatę, bo nie ma wyjścia… Przypominam sobie komentarze o śmierci Papierza, czy Prezydenta… Teraz okazało się że komuna ma się dobrze…

  • Nie podano jakie rzeczy na łódce świadczyły o obecności dwóch osób… Delikatnie zaznaczono, że „rzeczy”, a nie oficjalnie „buty”, więc stóp sobie nie masowali…

 2. Myślę,że dużo osób ,oprócz faktycznego wyjaśnienia całej sprawy,teraz interesuje pochówek urny..,trochę dużo tych odstępstw,najpierw w miejscu identyfikacji, teraz w miejscu pochówku…

  47
  3
 3. Miał jeszcze rodzeństwo (?)(Karolina Woźniak i Marcin Woźniak) ale ich rodzinka już nie umieściła w nekrologu. Nie wiadomo czy ojciec żyje. No a bogatemu więcej wolno – polskie prawo jasno precyzuje kwestię pochówku: cmentarz. Czyli po tym precedensie będzie można już chować swoją rodzinę na własnym podwórku – żaden sąd już tego nie powinien podważyć.

  66
  12
 4. Dobrze mu z oczu patrzyło. Nigdy nie był nadąsany ani przesadnie szczerzący zęby. Emanował z niego taki spokój i zadumanie.Przynajmniej na zdjęciach. Myślę,że się nie wywyższał

  104
  12
 5. Cala ta sprawa po paru dniah jest wciaz mroczna,pelna niedopowiedzen,moga i pasuja rozne wersje.Prawde zna Piotr i Ewa.Byc moze byly w organizmie narkotyki,ktore przyczynily sie do smierci?moze zazdrosc Ewy,nie znamy watku tej znajomosci.Nie wiadomo co wie Ewa?a co nie „moze” powiedziec?Czy moze sprzeczka z A. miala jakis wplyw na zachowanie Piotr?

  87
  7
  • W przypadku miliarderów możliwe jest i porwanie, i morderstwo, ewentualnie nieumyślne zabójstwo (zazdrość?). Wypadek to najłatwiejsza i jednocześnie najbardziej banalna wersja. Może dlatego to tak ludzi poruszyło – niebanalny człowiek i taka głupia śmierć, za prosta…Prawdy się nie dowiemy, życia też już mu nic nie zwróci.

   63
   6
  • Nie ma prywatnych cmentarzy ,to po pierwsze, po drugie najpierw msza (ktoś widział zdjęcia choćby przed kościołem,w tv?),więc pochówek katolicki, czyli pomijając kwestie prawne, ziemia poświęcona?i inne dot.cmentarzy parafialnych? No ,do prywatnej posiadłości mieli prawo nie wpuścić mediów, ale żeby tak nic…kto i jak wysoko zakazał/nakazał?

 6. Szkoda człowieka, jednakże refleksja jest taka że życie człowieka w każdej chwili może się skończyć. I wiele osób uświadamia sobie to raz na jakiś czas przy śmierci innej osoby a na co dzień wcale o tym ludzie nie myślą. Na myśl przychodzi mi jeszcze dobrze znane powiedzenie : Jeśli chcesz rozśmieszyć Pana Boga to opowiedz Mu o swoich planach. Tutaj to porzekadło bije po oczach aż nadto… Bogactwo… następne filmy… zapewne potomstwo… kalendarz wielkich imprez na cały rok, nowe projekty telewizyjne. .. Itd… I po planach…

  92
  4
  • A ty będziesz pamiętać o śmierci Staraka za powiedzmy cztery miesiące? I ją dodatkowo rozpamiętywać? Tak nie działa ludzki mózg. Nie chcemy pamiętać o rzeczach przykrych i jak najszybciej próbujemy wrócić do swoich spraw. Nie ma zresztą w tym nic dziwnego. Z założenia nikt nie spodziewa się wypadku, on też nie wsiadł na łódkę po to, żeby się zabić. Ludzie nie wsiadają do samolotu, żeby za chwilę doszło do katastrofy, ani nie wsiadamy do samochodu myśląc, że pół godziny później wylądujemy na drzewie. Każdy robi plany, bo trzeba zaplanować wizytę u dentysty, weekend nad wodą, czy jak piszesz- potomstwo 😉 to wszystko jest częścią życia i tyle.

   54
   1
   • Do Pauli: I tu się mylisz niestety. O śmierci Staraka nie będę rozpamiętywać, ale o śmierci w ogóle pamiętam co dzień. Gdy wstaję rano to pierwsza rzecz jaką robię to dziękuję Bogu za spokojną noc jednocześnie proszę o błogosławieństwo na rozpoczynający się dzień, wieczorem dziękuję za to że dzień był pomyślny i proszę o spokojną nic dla mnie i mojej rodziny. Gdy wsiadam do auta, autobusu czy pociągu proszę Boga o bezpieczną podróż itd… Robię tak od wielu wielu lat bo wiem i widzę jakie życie jest kruche i ile jest nieszczęścia, głupoty i zła wokół. Mam wielką świadomość niebezpieczeństwa na każdym kroku w naszym życiu i staram się niepotrzebnie nie ryzykować, a że jestem osobą wierzącą to proszę Boga o obecność i opiekę nade mną i nad moją rodziną. Więc śmierć Staraka jest nie do rozpamietywania a entym potwierdzeniem że życie jest surowe i należy mieć do niego pokorę, szacunek i świadomość ryzyka różnych naszych oraz innych osób zachowań gdyż konsekwencje mogą być opłakane. Ty zdecydowanie żyjesz inaczej ale to twoja sprawa, aczkolwiek radzę dobrze przemyśleć podejście do wielu spraw życia.

    54
    6
    • Wow ale komentarz… moglabym Cie czytac non stop…madrze piszesz, pieknie, dojrzale.Doceniajmy to co mamy i badzmi wdzieczni za opieke i trzeba czesciej „zerkac ku gorze…”:)

     12
   • Czy ktoś może mnie oświecić jakie warunki trzeba spełnić aby uzyskać specjalną zgodę na pochówek po za cmentarzem i prościej, ile to kosztuje, bo podejrzewam, że biednego nie stać na taką ekstrawagancję. Piotr niczym księżna Diana spocznie pewnie na jednej z niedostępnych wysp na jeziorze.

    4
    1
 7. A mi żal tej dziewczyny, wiadomo trzeba wszystko ustalić, ale ona jest sama, biedna przeciwko milionom. Naprawdę współczuję. Musi być osaczona. Prawdy nie poznamy.

  103
  49
  • Osaczona? Zdaje się, że nikt nie zmuszał jej do obecności na łodzi zonatego mężczyzny. Rodzina zmarłego i prokuratura ma prawo maglować tę pannę, bo jest ostatnim żyjącym świadkiem.

   76
   34
   • Żonaty mężczyzna powinien w tym czasie być w łóżku, przy żonie. Co innego niezamężna panna. Mogła nocować, gdzie chce, byle na 8 do pracy zdążyć

    71
    10
   • Prokuratura ma prawo przesłuchiwać, a rodzina??? „Ma prawo maglować”, a niby z jakiej racji??? Ten ś.p. Piotr narażał życie tej dziewczyny. Sam nie przeżył, to dlaczego niby opluwać ją teraz, że zdołała się uratować????

    43
    6
   • Co bredzisz? Masz jakieś informacje, że to jej się zachciało????? Najlepiej się czepiać, a mnie szkoda tej dziewczyny. Uratowała się i nikt na razie nie wie, co tam się wydarzyło.

    33
    9
    • Dokładnie, podwójne standardy! Zawsze wszystkiemu winna kobieta! Taaa siła go usidlila… Facet swój rozum miał, wiedział co robi. A ona? Nie miała zobowiązań, nie ona złamała przysięgę. Ja jej z całego serca współczuję.

     6
     2
  • Nie.To tobie powinno być żal bo go znałeś .Ciągle taka gadka do obcy ludzi.Jednych znamy osobiście ,innych wirtualnie a tego ojca kolegi to niby kto tu zna?????????? pomyśl zanim napiszesz bzury .

   57
   33
   • W tym przypadku nie chodzi o życiową mądrość, ale o to, że bardzo bogaci ludzie często uważają, że stoją ponad innymi ludźmi, ponad prawem, a czasem i ponad siłami natury.

    50
    4
    • Tak, bo bardzo biedni ludzie nigdy nie umierają przez nie odpowiedzialne zachowanie. Nie wsiadaja za kółko, nie skaczą na główkę i nie topią się po kilku piwkach w jeziorze.

  • Nie wiesz Ty i nie wiem ja jak wyglądało ich małżeństwo Gdyby był z AWS szczęśliwy to Ewa by się nie napatoczyła To jej jest mi właśnie żal Jej i matki Moze się zakochała Może planowali wspólną przyszłość Co ona musi teraz czuć jeśli była zakochana

   52
   27

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Co? Gdzie? Kiedy?

wrzesień, 2019

05WRZ(WRZ 5)16:30WARSZTATY BEADING I DZIEWIARSTWOMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Warsztaty

05WRZ(WRZ 5)17:00WARSZTATY: MALARSTWO SPONTANICZNEMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Warsztaty

12WRZ(WRZ 12)16:30WARSZTATY BEADING I DZIEWIARSTWOMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Warsztaty

12WRZ(WRZ 12)17:00WARSZTATY: MALARSTWO SPONTANICZNEMOK Olsztyn, Dąbrowszczaków 3Kategoria wydarzenia:Warsztaty

18WRZ12:00Darmowe sesje TRE (Tension & Trauma Releasing Exercises)Joga Centrum Olsztyn, ul. Mickiewicza 31/1

18WRZ17:00Wykład: Sztuka kobiet. Historia Aliny ŚlesińskiejBWA Olsztyn, Al. Marszałka J. Piłsudskiego 38

18WRZ18:30Tango argentyńskie - kurs od podstawSzkoła Podstawowa nr 18 im. Orła Białego w Olsztynie, Zytnia 71

18WRZ19:45Zajęcia jogi dla początkującychJustyna Cilulko-Dołęga - joga i rozwój

19WRZ(WRZ 19)17:00Babski Świat w Beretta PUBBeretta Pub, Kołłątaja 22

19WRZ18:00Wernisaż: Elwira Iwaszczyszyn "Czas wytchnienia"BWA Olsztyn, Al. Marszałka J. Piłsudskiego 38

reklama

Konkurs

Warte uwagi

ALICJA – Najlepsza szkoła francuskiego w Olsztynie

Jesteśmy jedyną szkołą w Olsztynie specjalizującą się wyłącznie w nauce języka francuskiego. Uważamy, że doświadczenie to klucz do sukcesu. Wiemy co mówimy, ponieważ uczymy już...

Teatr Olsztyn. „Weekend z R.” – mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji!

Londyn. Lata dwudzieste. Clarice i Roger to małżeństwo szczęśliwe, spełnione, odnoszące sukcesy na każdej płaszczyźnie. Rozumieją się bez słów, nie widzą świata poza sobą....

Akcja „Powrót do szkoły” z SL Computer. Olsztyński sklep komputerowy przygotował ciekawą ofertę

Zeszyt i piórnik? Pewnie, wciąż są ważne! Jeszcze więcej w kwestiach nauki zależy dziś jednak od dobrego komputera, monitora czy drukarki, które mogą się...

RABATOL.PL

X