fbpx
16 C
Olsztyn
sobota, 23 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Hulaj dusza – hotel, markowa garderoba i stek w czekoladzie

ElblągHulaj dusza - hotel, markowa garderoba i stek w czekoladzie

Tak bawił się za skradzione z hurtowni pieniądze – ponad 20 tys. złotych – 22-letni Krystian W. Mężczyzna spodziewał się zatrzymania przez policję, więc sam zgłosił się na komendę. Wcześniej jednak zdążył poużywać życia. 

reklama

22-latek włamał się do hurtowni mieszczącej się na terenie Elbląga i ukradł z niej pieniądze przeznaczone na wypłaty dla pracowników. Z kasetki zniknęło ponad 20 tys. złotych, które Krystian W. postanowił wydać na przyjemności. Kupił sobie firmowe ubrania i obuwie, a także nowy telefon komórkowy. Oddał też część długów ze swoich dotychczasowych zobowiązań.

Za resztę gotówki postanowił zabawić się w jednym z elbląskich hoteli. Wynajął tam apartament, zamówił drogie alkohole, które przegryzał m.in. stekiem w czekoladzie.

reklama
Szkolenie na temat etyki zawodowej i zagrożenia korupcją dla policjantów w Mrągowie

Z hotelu 22-latek przyszedł jednak prosto na komendę policji, tłumacząc, że spodziewa się wkrótce zatrzymania. Już wcześniej miał ponadto kłopoty z prawem. Przyznał się do włamania oraz do roztrwonienia ukradzionych pieniędzy. Policjanci zabezpieczyli też gotówkę, której nie zdążył wydać, czyli nieco ponad 1 000 złotych.

Mężczyźnie za kradzież z włamaniem będzie groziła kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. O jej wymiarze zadecyduje sąd.

reklama
reklama
reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Arek
6 listopada 2015 20:37

stek w czekoladzie? bleee

Polecane
Ogłoszenia
Mł. asp. Rafał Syczew z mrągowskiej komendy zdobywa piąte złoto w Nocnym Ekstremalnym Maratonie Policji Hardman 2023!
Rozmowy o biznesie na Szlaku Świętej Warmii