14 C
Olsztyn
wtorek, 21 Maj, 2019
reklama

Zaparkował kiedyś w Galerii Warmińskiej. Do zapłaty prawie 10 000 zł?

Strona główna Wiadomości Zaparkował kiedyś w Galerii Warmińskiej. Do zapłaty prawie 10 000 zł?
reklama

W internecie pojawiło się zdjęcie parkomatu w Galerii Warmińskiej. Widać na nim należna kwotę w wysokości 9958 zł. Czy to jest w ogóle możliwe?

Autor zdjęcia, a tym samym właściciel pojazdu opublikował zdjęcie na którym chwali się wysokością zadłużenia za parkowanie w Galerii Warmińskiej. Data wjazdu na parking to końcówka roku 2017. Zdjęcie pochodzi z połowy lutego 2019. Do tej pory internauta nie wyjechał z parkingu?

reklama

Sprawę wyjaśnia dyrektor Galerii Warmińskiej Michał Tur: – W sytuacji kiedy przy wyjeździe tworzą się nadmierne korki otwieramy szlabany wyjazdowe i wypuszczamy klientów bez sprawdzania czy bilet został opłacony czy też nie. Ponieważ klient nie wkłada biletu do kolumny wyjazdowej to może go ze sobą zabrać i przetrzymać. Ponieważ widnieje tam data 27.12 to domniemywam, że bilet pochodzi właśnie z takiego zakorkowanego dnia. Kwota będzie rosła w nieskończoność.

Nawet gdyby sytuacja była prawdziwa, to taniej jest zgubić bilet, bo opłata za zgubienie tylko wynosi 20 zł.

reklama
reklama

7 KOMENTARZE

  1. Dziękuję za podpowiedź jak oszczędzić na parkingu podczas wczasów. Parking strzeżony na dwa tygodnie za 20 złotych 😀

  2. Ja bym go zgubił idąc go zapłacić proste. Chciałem uiścić opłatę ale zgubiłem bilet . I 2 duszki place . Co z tego że mam zdjęcie 🙂 opłata za zgubienie to 2. Dychy. A nie można zapłacić za mandatu za fotografie

  3. No to teraz wystarczy tylko sprawdzić monitoring, kto 15 lutego bieżącego roku o 14.45 w kasie automatycznej „próbował” opłacić bilet? I macie niezłego „dłużnika”?

    1
    12

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

zobacz również

RABATOL.PL

rekalma