22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Mężczyzna kosą zaatakował samochód stojący na czerwonym świetle

EłkMężczyzna kosą zaatakował samochód stojący na czerwonym świetle

W Ełku 11 kwietnia doszło do niecodziennego zdarzenia. Mężczyzna uzbrojony w kosę niespodziewanie zaatakował pojazd stojący na czerwonym świetle. Sprawca został szybko zatrzymany przez policję.

reklama

Gdy samochody oczekiwały na zmianę sygnalizacji świetlnej, na trasie Ełk-Olecko, niespodziewanie do jednego z aut podszedł mężczyzna trzymający kosę. Zaczął nią wymachiwać, a następnie uderzył nią w samochód, powodując zarysowania i dziury w drzwiach oraz błotniku. Pomimo prób interwencji kierowcy, agresor nie przestawał, groził mu, po czym uciekł z miejsca zdarzenia.

Powiadomiona o incydencie policja, natychmiast zareagowała i już po krótkim czasie udało się zatrzymać napastnika. Mężczyzna został znaleziony na pobliskim polu, gdzie próbował się ukryć. Policjanci zabezpieczyli także używaną przez niego broń – kosę.

reklama

Sprawca został przewieziony do komisariatu, gdzie usłyszał zarzuty zniszczenia mienia oraz gróźb karalnych. Nie był w stanie racjonalnie wyjaśnić motywu swojego działania, powołując się na niepamięć. Na wniosek prokuratora, sąd zadecydował o trzymiesięcznym areszcie tymczasowym dla 46-latka.

źródo: KPP Ełk

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Kombajnista
16 kwietnia 2024 11:57

Kosiarz miał dużo szczęścia, że nie trafił np na mnie.

Polecane