22 C
Olsztyn
czwartek, 30 maja, 2024
reklama

Salwa śmiechu dziennikarki. Jak kość z zupy stała się hitem programu TVN24

BartoszyceSalwa śmiechu dziennikarki. Jak kość z zupy stała się hitem programu TVN24

Podczas programu “Dzień na żywo” na antenie TVN24 doszło do niecodziennej sytuacji. Prezenterka Anna Seremak nie była w stanie powstrzymać śmiechu po relacji reportera dotyczącej nietypowego incydentu związanego z wyborami samorządowymi. Cała sytuacja zaskoczyła widzów i stała się tematem szeroko komentowanym w mediach społecznościowych.

Kłótnia o wyniki wyborów zakończona atakiem kością z zupy

Zdarzenie, które wywołało reakcję śmiechu u prowadzącej, miało miejsce w Bartoszycach. Reporter Mariusz Sidorkiewicz przedstawił historię 44-letniej kobiety, która w trakcie dyskusji o wynikach wyborów samorządowych zaatakowała swojego partnera kością, którą wyjęła z gotującej się zupy. Mężczyzna z poważnymi obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala. Ta “wyborcza ciekawostka” okazała się na tyle absurdalna, że wywołała niekontrolowany śmiech u Anny Seremak w trakcie na żywo transmitowanego programu.

Profesjonalizm w obliczu nieoczekiwanej sytuacji

Mimo niezręcznej sytuacji, reporterzy stacji szybko zademonstrowali profesjonalizm. Piotr Borowski, który przejął relację, przedstawił swoją “wyborczą ciekawostkę” z uśmiechem, podkreślając, że jest ona “trochę mniej krwawa” niż historia przedstawiona przez Mariusza Sidorkiewicza. Anna Seremak, powracając do roli prowadzącej, wyraziła wdzięczność wobec swoich kolegów za wspólną pracę, szczególnie podkreślając rolę Piotra Borowskiego w “uratowaniu” jej z niezręcznej sytuacji.

reklama

Widzowie mogli zobaczyć, że za profesjonalnym wizerunkiem telewizyjnych serwisów informacyjnych stoją ludzie z poczuciem humoru, którzy potrafią zachować pozytywne nastawienie, nawet gdy na wizji dzieją się nieprzewidziane rzeczy.

źródło: wiadomosci.onet.pl

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Oko
11 kwietnia 2024 13:38

Wyborcy KO??hehehe

Słowianin
11 kwietnia 2024 12:35

Szatniarzowi brelok wypadł. To też warte opisania.

Polecane
Ogłoszenia