24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Olsztyńska hala Urania przed szansą na ogólnopolskie wyróżnienie. Każdy może zagłosować

OlsztynOlsztyńska hala Urania przed szansą na ogólnopolskie wyróżnienie. Każdy może zagłosować

Drogie mieszkanki i mieszkańcy Olsztyna, do 26 kwietnia mamy niepowtarzalną okazję, by wspólnie wesprzeć naszą lokalną halę widowiskowo-sportową Urania w konkursie Top Inwestycji Komunalnych 2024. Ogólnie na liście nominowanych jest 21 obiektów. Obecnie Urania znajduje się na zaszczytnym, 3. miejscu.

reklama

Konkurs Top Inwestycje Komunalne

Warto przypomnieć, że Top Inwestycje Komunalne organizowane są przez portalsamorzadowy.pl, a celem tego konkursu jest podkreślenie znaczenia lokalnych projektów dla gospodarki, wzrostu regionu oraz jakości życia mieszkańców. Społeczeństwo ma wpływ na wybór najlepszych inwestycji, oddając głosy na wybrane projekty. Wśród nominowanych obiektów jest hala Urania w Olsztynie, którą po modernizacji można z powodzeniem nazwać jedną z najbardziej nowoczesnych i wielofunkcyjnych hal sportowo-widowiskowych w naszym kraju.

Konkurs dotyczy obiektów oddanych do użytku w roku 2023 lub zrealizowanych w co najmniej 50% do końca ubiegłego roku. Hala Urania bez wątpienia spełnia te kryteria, a dodatkowo poprzez udział w konkursie otrzymuje szansę na dodatkową promocję na arenie ogólnopolskiej.

reklama

Zagłosuj na Uranię do 26 kwietnia – każdy głos się liczy

Co istotne, w plebiscycie nie liczą się tylko głosy jury – każdy mieszkaniec może wpłynąć na wynik konkursu i oddać głos na halę Urania przez internet. Pamiętajmy, że głosowanie trwa do 26 kwietnia do godziny 9.00, a każdy głos przybliża naszą halę do zdobycia nagrody specjalnej w konkursie. Link do głosowania.

Zwieńczeniem konkursu będzie wręczenie nagród, które odbędzie się 8 maja na gali podczas XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Będzie to nie tylko moment uhonorowania zwycięzców, ale również okazja do prezentacji osiągnięć komunalnych przed całą Europą.

Warto wesprzeć Uranię, aby nasze miasto mogło się pochwalić jednym z najlepszych obiektów tego typu w Polsce. Niech ten projekt stanie się symbolem inicjatywy lokalnej i dumy olsztynian. Nie zapominajmy, że nasz wspólny głos ma ogromne znaczenie.

reklama
Olsztyńska hala Urania przed szansą na ogólnopolskie wyróżnienie. Każdy może zagłosować nieruchomości Olsztyn, Wiadomości, zShowcase

źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Halina z rodzina
10 kwietnia 2024 16:39

Klitka na mała grupkę osób są 250mln to są rządy Grzymowicza i Szewczyka! Marnotrastwo pieniędzy podatników na dziwnie drogie inwestycje. Podwyżki opłat za wodę czy śmieci. Skandal!

weasdf
14 kwietnia 2024 20:50

bez parkingu podziemnego…. który mógł być schronem…

Polecane
Ogłoszenia