5 C
Olsztyn
czwartek, 25 kwietnia, 2024
reklama

Hala Urania nominowana w ogólnopolskim konkursie

OlsztynHala Urania nominowana w ogólnopolskim konkursie

Hala Urania w Olsztynie, po swojej gruntownej przebudowie, stała się jednym z najnowocześniejszych obiektów spośród wielofunkcyjnych hal sportowo-widowiskowych w kraju. Dzięki rozbudowie hala może pomieścić do 4 tys. widzów – niemal dwukrotnie więcej niż przed remontem.

reklama

W Uranii znajdują się nie tylko większe trybuny, ale i sala rozgrzewkowa na 1 tys. osób, mniejsze sale, na przykład do judo, gabinety odnowy, ścianka wspinaczkowa, a także kryte lodowisko i podziemny parking.

Hala Urania została nominowana w prestiżowym ogólnopolskim konkursie Top Inwestycje Komunalne 2024 organizowanym przez PortalSamorzadowy.pl. Olsztyński obiekt będzie konkurować o miano najlepszej inwestycji komunalnej wśród 21 projektów. W skład Rady Konsultacyjnej, która wybierze 10 laureatów, wchodzą doświadczeni specjaliści i znawcy branży. Oprócz tego każdy do 26 kwietnia ma możliwość oddania głosu poprzez zagłosowanie online na stronie organizatora. Link do głosowania tutaj. Zwycięski projekt w tym plebiscycie otrzyma nagrodę specjalną.

reklama

– Do naszego konkursu wpływa rokrocznie kilkaset zgłoszeń. Ubiegły rok był trudny dla samorządów, ale nie rezygnowały one z kluczowych inwestycji. To one są bowiem kołem zamachowym gospodarki, samorządowcy dobrze o tym wiedzą – skomentował Rafał Kerger, redaktor naczelny PortalSamorzadowy.pl i WNP.PL.

Inwestycje, które zostaną nagrodzone, poznamy podczas uroczystej gali. Ceremonia wręczenia nagród Top Inwestycje Komunalne 2024 odbędzie się 8 maja w trakcie XVI Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Konkurs skupia się na inwestycjach ukończonych w roku 2023 lub zrealizowanych w co najmniej połowie do końca grudnia 2023 roku. Hala Urania ze swoim prorozwojowym wpływem na region i mieszkańców już teraz wzbudza duże zainteresowanie.

źródło: UM Olsztyn, fot. UM Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

1 KOMENTARZ

1 Komentarz
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
……..
28 marca 2024 13:36

Konkurs na bubel roku? Wtedy ma szanse

Polecane
Ogłoszenia