24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Mąż wypchnął żonę z balkonu z trzeciego piętra

GiżyckoMąż wypchnął żonę z balkonu z trzeciego piętra

Wstrząsający incydent rozegrał się w czwartek na ulicy Moniuszki w Giżycku, gdzie 53-letni mężczyzna miał wypchnąć swoją 49-letnią żonę z balkonu mieszczącego się na trzecim piętrze.

reklama

Kobieta, ofiara przerażającego działania, trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie z powodu odniesionych obrażeń. „Początkowo otrzymaliśmy informację, że kobieta zmarła, jednak ta wiadomość została później zweryfikowana”, powiedział w rozmowie z naszą redakcją prokurator Daniel Brodowski, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Olsztynie.

W następstwie tragedii zatrzymano męża ofiary, który również doznał obrażeń i został hospitalizowany. Jego stan zdrowia będzie decydował o dalszym toku postępowania, w tym o terminie przesłuchania. Prokurator Brodowski podkreślił, że w sprawie są prowadzone intensywne dalsze czynności śledcze, mające na celu wyjaśnienie wszystkich okoliczności tego dramatycznego wydarzenia.

reklama

Policja apeluje do osób, które mogły być świadkami zdarzenia lub dysponują jakimikolwiek informacjami mogącymi przyczynić się do wyjaśnienia sprawy, o kontakt z najbliższą jednostką policji. Każda, nawet najmniejsza informacja może być kluczowa w prowadzonym śledztwie.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jezus
5 kwietnia 2024 15:55

REMIS

NIE KARAC ICH
5 kwietnia 2024 15:57

Przeciez oboje sa w szpitalu wiec sami sie ukarali

Polecane
Ogłoszenia