24 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Mężczyzna groził nożem na olsztyńskiej stacji paliw

OlsztynMężczyzna groził nożem na olsztyńskiej stacji paliw

W niedzielne popołudnie, 24 marca, na jednej z olsztyńskich stacji paliw doszło do niebezpiecznej sytuacji. Mężczyzna groził pracownikom stacji nożem, na szczęście dzięki szybkiej interwencji miejscowych wywiadowców udało się uniknąć poważniejszych konsekwencji.

reklama

Zdarzenie miało miejsce o godzinie 19:30 na jednej ze stacji benzynowej, na której akurat policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Olsztynie tankowali służbowy pojazd. Wystraszona kobieta poinformowała ich o niebezpiecznej sytuacji na stacji. Funkcjonariusze, którzy pełnili służbę w cywilnych ubraniach, natychmiast ruszyli do akcji.

W środku stacji natknęli się na 32-letniego mężczyznę, który krzyczał i wymachiwał nożem w kierunku personelu. Błyskawiczna i zdecydowana reakcja wywiadowców pozwoliła obezwładnić agresora, zanim jeszcze ten zdążył zrobić komukolwiek krzywdę. Policjanci zabezpieczyli również nóż, którym groził pracownikom.

reklama

Mężczyzna został przewieziony i osadzony w areszcie policyjnym, gdzie usłyszał zarzuty związane z kierowaniem gróźb karalnych. Na wniosek prokuratora i funkcjonariuszy policji sąd zdecydował o tymczasowym aresztowaniu podejrzanego na okres trzech miesięcy. Dzięki profesjonalnej postawie olsztyńskich policjantów udało się uniknąć tragedii i zapewnić bezpieczeństwo osobom znajdującym się na stacji paliw.

źródło: KMP Olsztyn

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

2 KOMENTARZY

2 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Ja
27 marca 2024 11:51

Kobieta rozpoznała funkcjonariuszy pracujących po cywilnemu? Dobra jest, pytanie skąd wiedziała?

Też tak mam
27 marca 2024 09:29

W zasadzie rozumiem tego sfrustrowanego człowieka, nerwy nie wytrzymały. Uwierzył w cenę benzyny 5.19 zł a tu coś koło 7 zł Podejrzewał oszustwo stąd ta nerwowa reakcja.

Polecane
Ogłoszenia