fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

piątek, 10 lipca, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Ukradła znajomym biżuterię wartą blisko 7000 zł

Nawet 5 lat pozbawienia wolności grozi 27-letniej mieszkance gminy Morąg. Kobieta jest podejrzana o to, że z mieszkania swoich znajomych ukradła biżuterię wartą blisko 7000 złotych. Policję poinformowała pokrzywdzona, po tym jak rozpoznała w jednym z lombardów skradzione przedmioty.

Wczoraj (24.01.2017) do Komisariatu Policji w Morągu zgłosiła się kobieta, która powiadomiła policjantów o kradzieży biżuterii. Z jej relacji wynikało, że na początku grudnia ubiegłego roku zniknęły z jej mieszkania trzy złote bransoletki i dwie pary złotych kolczyków. Poszkodowana podejrzewała, że zrobił to ktoś z jej znajomych bądź rodziny. Nie zgłosiła jednak tego zdarzenia od razu, ponieważ nie chciała nikogo oskarżać bez dowodów.

Od kradzieży minął miesiąc, a kobieta będąc w jednym z morąskich lombardów rozpoznała swoje dwie bransoletki, które zostały jej skradzione. W tym momenci postanowiła sprawę zgłosić policjantom.

Morąscy kryminalni szybko ustalili osobę podejrzaną w sprawie tej kradzieży. Okazała się nią znajoma pokrzywdzonej. 27-latka przyznała się do kradzieży. Swoje zachowanie tłumaczyła trudną sytuacją materialną. W efekcie prowadzonych działań udało się odzyskać jedną z bransoletek.

Teraz ze swojego zachowania 27-latka będzie się tłumaczyć przed sądem. Kodeks karny za przestępstwo kradzieży przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...

Kampania „nie wyjeżdżaj daleko, odkryj naszą północ” promuje turystykę na Warmii i Mazurach

Odkryj Amerykę na Warmii, piramidę na Mazurach i inne ciekawe miejsca w zasięgu kilku godzin jazdy samochodem. W kampanii „Nie wyjeżdżaj daleko, odkryj Naszą...

Już 50 000 Gości Restaurant Week! Festiwal potrwa do 5 lipca

Trwa największy w Polsce festiwal kulinarny Restaurant Week. Tak jak podczas ubiegłorocznej, rekordowej jesiennej edycji, także i teraz Goście nie zawiedli. Zainteresowanie wydarzeniem jest...