27 C
Olsztyn
poniedziałek, 27 maja, 2024
reklama

Z nieba do Sejmu? Prawdziwy skok ze spadochronem zamiast „spadochroniarzy” z PiS

OlsztynZ nieba do Sejmu? Prawdziwy skok ze spadochronem zamiast „spadochroniarzy” z PiS

Czy odrzucimy praktyki spadochroniarstwa politycznego w okręgu wyborczym nr 35 i postawimy na lokalnego kandydata? Marcin Kotowski, adwokat i kandydat do Sejmu z ramienia Trzeciej Drogi, postanowił zwrócić uwagę na ten problem w niecodzienny sposób: skacząc na spadochronie.

reklama

Nietypowy skok na tle spadochroniarstwa PiS

W odpowiedzi na fakt, że większość kandydatów PiS w naszym regionie to osoby spoza Olsztyna, Kotowski zamieścił na social mediach film z autentycznego skoku ze spadochronem. “Chciałem w ten sposób pokazać, że prawdziwy skok na spadochronie to coś więcej niż tylko przyjazd do naszego regionu z Warszawy i start z listy wyborczej” – mówił Kotowski.

reklama

Jak PiS traktuje Warmię i Mazury?

Kilku pierwszych kandydatów na listach PiS w tym okręgu wyborczym to głównie osoby z “warszawki”. Region Warmia i Mazury przyciągnęło w ubiegłym roku prawie 1,3 miliona turystów, ale czy chcemy, by nasza lokalna polityka była również terenem dla turystów politycznych?

Marcin Kotowski: kim jest ten kandydat?

Kotowski, adwokat z Olsztyna, nie jest nowicjuszem w lokalnych sprawach. Stał się znany, walcząc o podwyżki dla kierowców komunikacji miejskiej w Olsztynie. Jest lokalnym patriotą i zamierza walczyć o sprawy regionu w Sejmie. Zamiast skupiać się na problemach ogólnokrajowych, chce zająć się sprawami, które rzeczywiście dotyczą mieszkańców Warmii i Mazur.

Czy lokalny patriotyzm przyniesie zmiany?

Marcin Kotowski wierzy, że tak. Jego determinacja i zaangażowanie już teraz przyniosły konkretne zmiany. Nie zamierza zatrzymywać się na tym, co już osiągnął. Ma plany na przyszłość i chce zająć się realnymi problemami, takimi jak brak inwestycji czy odpływ młodych ludzi z regionu.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
oko
5 października 2023 13:39

Dobrze chłop się bawi, aż strach pomyśleć jak zacznie się bawić, gdy do sejmu się dostanie.
Jaś Fasola to przy nim mały miki.

Olsztyn
5 października 2023 13:09

Oczywiście niezależnie od partii na którą głosujemy, nie głosujemy na spadochroniarzy, ale czy jak kandydat Trzeciej Drogi oddaje mocz, to również czyni z tego manifestację polityczną? Bo skok ze spadochronu, to raczej forma relaksu, a nie element kampanii, a mimo to został pod kampanię podciągnięty.

Polecane
Ogłoszenia