fbpx
12 C
Olsztyn
niedziela, 24 września, 2023
reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Marcin Kotowski: nowa twarz z Olsztyna chce skruszyć polityczny beton

OlsztynMarcin Kotowski: nowa twarz z Olsztyna chce skruszyć polityczny beton

W centrum Olsztyna zebrało się kilka dni temu mnóstwo mieszkańców z ciekawością, by wysłuchać przedstawicieli koalicji PSL i Polski 2050, znaną również jako “Trzecia Droga”. Wydarzenie, zorganizowane przez liderów koalicji Władysława Kosiniak-Kamysza i Szymona Hołowni, miało na celu prezentację kandydatów do Sejmu i Senatu na nadchodzących wyborach w województwie warmińsko-mazurskim.

reklama

Główne priorytety, o których mówili liderzy, to rolnictwo, przedsiębiorczość i turystyka. Wzmiankowano również o palącej kwestii zdrowia, zwracając uwagę na absurdalnie długie kolejki w oczekiwaniu na wizytę u neurologa dziecięcego w Olsztynie.

Marcin Kotowski: nowa twarz w Olsztynie?

Wśród kandydatów wyróżniał się Marcin Kotowski, adwokat z Olsztyna. Jest to postać, która stanowi przykład na to, jak osoby spoza tradycyjnych kręgów politycznych zaczynają angażować się w życie publiczne. “Polska polityka potrzebuje pokoleniowej zmiany”, mówi Kotowski, który kandyduje do Sejmu z ostatniego miejsca na liście Trzeciej Drogi.

reklama
Marcin Kulasek: Kaczyńskiego ucieczka ze stolicy [OPINIE]

Kotowski jest znany z wieloletniej praktyki adwokackiej, gdzie specjalizuje się w sprawach związanych z prawem. Jego doświadczenie w tej dziedzinie sprawia, że doskonale rozumie, jak prawo wpływa na życie codzienne obywateli. “Sporo problemów, które dotykają obywateli, może być rozwiązana wyłącznie przez zmianę prawa lub trafną decyzję władzy”, wyjaśnia.

reklama

Dlaczego adwokat z Olsztyna zdecydował się na kandydowanie?

Odpowiedź jest prosta. Zdaniem Kotowskiego, prawo kształtują politycy, którzy od lat są ci sami, “zmieniając się tylko stronami”. Kotowski chce wprowadzić do polityki świeżość i nową perspektywę, odświeżając tym samym krajobraz polityczny.

Marcin Kotowski i Trzecia Droga to niewątpliwie siły, na które warto zwrócić uwagę w nadchodzących wyborach. Zaangażowanie ludzi spoza tradycyjnych struktur politycznych może okazać się kluczem do naprawy wielu palących problemów w Polsce.

Zaskakujący ruch prezesa Kaczyńskiego. Oto jedynka PiS w Okręgu Olsztyńskim

Na liście koalicji znajdują się również inne ważne postacie z regionu, takie jak Urszula Pasławska, Ignacy Niemczycki czy Gustaw Marek Brzezin. Każdy z nich ma coś ważnego do zaoferowania, ale to właśnie nowe twarze, jak Marcin Kotowski, mogą wnieść największą zmianę.

Dlatego 15 października każdy głos jest ważny, i warto go oddać na kandydatów, którzy rzeczywiście zmienią oblicze polskiej polityki. Jak mówi Marcin Kotowski, “Wierzę, że razem możemy skruszyć polityczny beton rządzący nami od wielu lat!”.

reklama
reklama
reklama
Polecane
Ogłoszenia

Znamy wszystkich kandydatów Lewicy w Olsztynie i okręgu nr 35

Znamy wszystkich kandydatów Lewicy w Olsztynie i okręgu nr 35