Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama
0 C
Olsztyn
czwartek, 5 Grudzień, 2019

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

reklama

Warte uwagi

Próbował rozjechać policjanta, aby uniknąć kontroli

reklama

55-latkowi grozi kara 10 lat pozbawienia wolności. Podejrzany, który został zatrzymany kilkanaście godzin później, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w środę (30.09) kilkanaście minut po godz. 7 na drodze szutrowej w okolicy miejscowości Podlejki. Olsztyńscy policjanci zauważyli kierowcę osobówki, który prowadził pojazd, nie mając zapiętych pasów bezpieczeństwa. Jeden z funkcjonariuszy dał kierującemu wyraźne sygnały do zatrzymania. Mężczyzna początkowo zwolnił, po czym przyspieszył, potrącając policjanta i uciekł z miejsca zdarzenia.

Po kilkudziesięciu minutach policjanci ustalili miejsce zamieszkania podejrzanego. Pod jego domem stał pojazd, którym został potrącony policjant. Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza. Wykonano oględziny pojazdu, dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczono dowody – donoszą miejscy policjanci.

reklama

Około godz. 21 policjanci ponownie pojechali do miejsca zamieszkania Bogusława W. i tym razem go zastali. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

W tej sprawie będą wykonywane dalsze czynności. Za spowodowanie kolizji, ucieczkę z miejsca zdarzenia i czynną napaść na policjanta kierowcy może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

grudzień, 2019

05GRU19:00Premiera słuchowiska "Halo Ziemia!"

Co? Gdzie? Kiedy? w Olsztynie. Zobacz nasz kalendarz wydarzeń TUTAJ
reklama

1 KOMENTARZ

  1. tak jasne wszyscy znają te zagrania, myśli że ma mundur to powstrzyma prawa fizyki i wskakuje na drogę jak zająć , kiedyś durny policjant chciał zatrzymać motocyklistę jadącego na tylnym kole wskoczył i popełnił samobójstwo a chłopaka oskarżyli za głowę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

reklama

Konkurs

Warte uwagi

Świąteczna oferta pracy. Zarabiaj w Holandii. Bonus 390 Euro!

Potrzebujesz na święta dorobić trochę gotówki? Marzy Ci się wyjazd za granicę? Biuro pracy Axidus oferuje możliwość miesięcznego wyjazdu w ramach pracy dodatkowej do...

Znany celebryta będzie walczył na Gali MMA w Olsztynie! Czy przegra?

Pochodzący z Olsztyna zawodnik 13 grudnia wystąpi na gali Celtic Gladiator w Olsztynie! Bilety dostępne na: KupBilecik.pl Dla Alana Kwiecińskiego (27 l.) będzie to czwarta walka,...

Gala MMA wraca do Olsztyna! Hala Urania już 13 grudnia

Już 13 grudnia, o godzinie 19, w Hali Uranii odbędzie się 26 edycja gali MMA Celtic Gladiator. Po rocznej przerwie, gladiatorzy powracają do Olsztyna. Celtic...

RABATOL.PL

X