fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 11 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Próbował rozjechać policjanta, aby uniknąć kontroli

55-latkowi grozi kara 10 lat pozbawienia wolności. Podejrzany, który został zatrzymany kilkanaście godzin później, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło w środę (30.09) kilkanaście minut po godz. 7 na drodze szutrowej w okolicy miejscowości Podlejki. Olsztyńscy policjanci zauważyli kierowcę osobówki, który prowadził pojazd, nie mając zapiętych pasów bezpieczeństwa. Jeden z funkcjonariuszy dał kierującemu wyraźne sygnały do zatrzymania. Mężczyzna początkowo zwolnił, po czym przyspieszył, potrącając policjanta i uciekł z miejsca zdarzenia.

Po kilkudziesięciu minutach policjanci ustalili miejsce zamieszkania podejrzanego. Pod jego domem stał pojazd, którym został potrącony policjant. Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza. Wykonano oględziny pojazdu, dokumentację fotograficzną oraz zabezpieczono dowody – donoszą miejscy policjanci.

Około godz. 21 policjanci ponownie pojechali do miejsca zamieszkania Bogusława W. i tym razem go zastali. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

W tej sprawie będą wykonywane dalsze czynności. Za spowodowanie kolizji, ucieczkę z miejsca zdarzenia i czynną napaść na policjanta kierowcy może grozić kara do 10 lat pozbawienia wolności.

1 KOMENTARZ

  1. tak jasne wszyscy znają te zagrania, myśli że ma mundur to powstrzyma prawa fizyki i wskakuje na drogę jak zająć , kiedyś durny policjant chciał zatrzymać motocyklistę jadącego na tylnym kole wskoczył i popełnił samobójstwo a chłopaka oskarżyli za głowę.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Weekendowy piknik dla mieszkańców olsztyńskiego osiedla Libero. Pierwszy budynek od firmy Budlex już oddany

W ostatni weekend redakcja Twojego Kuriera Olsztyńskiego zawitała na piknik z okazji ukończenia pierwszego (z czterech) budynku inwestycji Libero. Firma Budlex debiutuje w naszym...

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...