18 C
Olsztyn
sobota, 22 czerwca, 2024
reklama

Poszukiwany przez Interpol zatrzymany na lotnisku w Szymanach

WiadomościPoszukiwany przez Interpol zatrzymany na lotnisku w Szymanach

Funkcjonariusze straży granicznej zatrzymali podczas odprawy paszportowej na lotnisku w Szymanach, 33-letniego mieszkańca województwa lubuskiego. Mężczyzna, który był poszukiwany listem gończym przez Interpol został przekazany w ręce szczycieńskich funkcjonariuszy. Zgodnie z decyzją sądu został on doprowadzony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

Wczoraj około godziny 20.00 z oficerem dyżurnym szczycieńskiej komendy skontaktował się funkcjonariusz straży granicznej pełniący służbę na Przejściu Granicznym w Porcie Lotniczym w Szymanach.

Funkcjonariusz poinformował, że podczas kontroli paszportowej na kierunku wjazdowym z Londynu do Polski został zatrzymany mężczyzna poszukiwany przez Interpol.

reklama

Na lotnisko w Szymanach natychmiast pojechali szczycieńscy policjanci. Okazało się, że 33-letni mieszkaniec województwa lubuskiego ukrywał się przez wymiarem sprawiedliwości w Londynie od 2010 roku. Mężczyzna postanowił odwiedzić rodzinne strony jednak „wpadł” w ręce funkcjonariuszy straży granicznej podczas odprawy paszportowej.

33-latek poszukiwany był listem gończym przez Sąd Rejonowy w Żarach za przestępstwa narkotykowe, fałszerstwo, oszustwo, kradzieże, napaść oraz znęcanie.

Zgodnie z decyzją sądu został przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie karę 10 lat pozbawienia wolności.

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Adrian Przybysz
18 listopada 2016 17:43

To poleciał…

Krzysztof Gorczyca
18 listopada 2016 17:41

Heh, idiota!!!

Polecane