4 C
Olsztyn
wtorek, 20 lutego, 2024
reklama

Krwawy finał miłości? Zapadł zaskakujący wyrok w sprawie nożowniczki z Olsztyna

OlsztynKrwawy finał miłości? Zapadł zaskakujący wyrok w sprawie nożowniczki z Olsztyna

Zapadł wyrok w sprawie nożowniczki z Olsztyna. Kobieta miała kilka razy dźgnąć nożem partnera.

reklama

Z kwarantanny na OIOM

Do tragedii doszło w październiku 2021 roku. 24-letnia Monika P. i jej partner, 36-letni Mariusz P. z Olsztyna, przebywali razem na kwarantannie. Wspólne odosobnienie nie wyszło im na dobre. Podczas jednej z awantur kobieta miała wyciągnąć nóż i zadać partnerowi kilka ran. Mężczyzna trafił na oddział intensywnej opieki medycznej.

Przeżył, bo wyskoczył przez okno

Monika P. i Mariusz P. mieszkali razem od około sześciu miesięcy przy ul. Grunwaldzkiej w Olsztynie. Mężczyzna pracował, jeżdżąc na śmieciarce, kobieta nie podejmowała zatrudnienia. Układało się między nimi różnie, ale nikt nie spodziewał się takiego nieszczęścia.

reklama
Krwawy finał miłości? Zapadł zaskakujący wyrok w sprawie nożowniczki z Olsztyna proces Olsztyn, Wiadomości

– Trochę nerwowi byli, różnie między nimi bywało, ale przez ten covid to się wszystko zmieniło. Nikt nie pomyślał, że może dojść do takiej jatki. Z łagodnej owieczki zmieniła się w agresywną wilczycę – powiedzieli „Faktowi” znajomi pary.

Feralnego dnia Monika P. sięgnęła po leżący w zlewie nóż i kilka razy raniła go nim w lewy bark. – Przeżył tylko dlatego, że wyskoczył przez okno. Całe szczęście, że to był parter i do leżącego na chodniku rannego przechodnie szybko wezwali na pomoc karetkę pogotowia – opowiadała jedna z sąsiadek.

Mariusz P. miał kilka głębokich ran kłutych barku i okolicy lędźwiowej, rany cięte biodra i kolana. Został przewieziony do szpitala na oddział intensywnej opieki medycznej. Jest w dobrej kondycji.

reklama

Zapadł wyrok dla nożowniczki

Monika P. trafiła do aresztu. – Została ona oskarżona o usiłowanie spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu Mariusza P. Czynu tego miała dopuścić się poprzez wielokrotne zadanie pokrzywdzonemu mężczyźnie uderzeń nożem – powiedział „Faktowi” rzecznik prasowy sądu sędzia Adam Barczak.

Na sali sądowej kobieta przyznała się do winy, przeprosiła, wyraziła skruchę i dobrowolnie poddała się karze.

Sąd nie miał wątpliwości co do jej winy. Monika P. usłyszała wyrok roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na okres 3 lat próby. Musi też zapłacić pokrzywdzonemu 10 tysięcy złotych tytułem zadośćuczynienia za doznaną krzywdę.

Wyrok nie jest prawomocny.

źródło: Faktreklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

15 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
15 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Jan
19 stycznia 2023 17:12

Kobieta niemal zabiła faceta i rok w zawiasach, a przeżył tylko dlatego, że uciekł, rok w zawiasach, sobie teraz odwróćcie role, facet prawie zabił kobietę, przeżyła jedynie dzięki ucieczce, z 8 lat minimum by mu przybili za to, ale mądre głowy w tv, internecie, środkach masowego przekazu i tak będą trąbić “piekło kobiet”, “równouprawnienie”, “ofiarą przemocy zawsze jest kobieta”, wstyd za te sądy i za te zidiociałe i wyprane z rozumu społeczeństwo, wstyd, bo splunięcia nawet warci nie są

hehehe
19 stycznia 2023 11:47

uważam, że w swojej mądrości sąd powinien zawiesić wykonanie kary do czasu przyznania parze drugiego telewizora z urzędu!

Polecane
Ogłoszenia