15 C
Olsztyn
czwartek, 26 maja, 2022
reklama
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Golas na Pieczewie. Poszedł na zakupy w samych skarpetkach

WiadomościGolas na Pieczewie. Poszedł na zakupy w samych skarpetkach

Nietypowa interwencja przydarzyła się wczoraj (23.03.2022) olsztyńskim strażnikom. Po godzinie 17:00 dyżurny przyjął zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który przy ul. Żurawskiego wybrał się na zakupy w… samych skarpetkach.

reklama

Mężczyzna był pod wpływem alkoholu i mimo próśb ekspedientki nie chciał opuścić sklepu. Strażnicy po dotarciu  na miejsce przejęli kłopotliwego klienta, którego wcześniej inny klient okrył kocem,  od pracowników ochrony. Mężczyzna został przewieziony do izby wytrzeźwień. Po wytrzeźwieniu został ukarany mandatem za nieobyczajny wybryk.

Wiemy, że przyszła już wiosna i dni są cieplejsze, ale epatowanie nagością w miejscach publicznych, to nie jest dobry pomysł. 

reklama

Warto tu wspomnieć, że dwa lata temu zdarzyła się jeszcze dziwniejsza historia. Mężczyzna biegał zupełnie goły niedaleko Komendy Miejskiej Policji przy ul. Partyzantów. Dodatkowo miał on oddać kał na przystanku autobusowym. Na miejsce szybko dotarł patrol policji oraz karetka pogotowia. Ratownicy medyczni mieli problem porozumieć się z golasem i postawili zabrać go do szpitala. „Ze wstępnych ustaleń wynika, że mężczyzna w wieku 30 lat był pod wpływem substancji psychoaktywnych. Nie stwarzał zagrożenia dla przechodniów, nie był agresywny. Po prostu biegał po ulicach” – poinformował Rafał Prokopczyk z biura prasowego KMP w Olsztynie.

W maju ćwiczono użycie broni nuklearnej w Obwodzie Kaliningradzkim

źródło: SM Olsztyn/ TKO

reklama

Popularne artykuły

Imprezy w Olsztynie

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama
×