fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 28 listopada, 2021
reklama

Kto i co wkurza olsztynian?

reklama

Studenci emerytów, emeryci studentów, pracujący studiujących, studiujący pracujących, kawalerzy – małżeństwa, małżeństwa – kawalerów… Pytanie: olsztynianie, co i kto was najbardziej wkurza?!

- Nie lubię jak obok mnie wprowadzają się studenci – mówi Anka
– Nie lubię jak obok mnie wprowadzają się studenci – mówi Anka

– Nawet nie jesteśmy głośno, nie ma żadnej imprezy, jest względnie cicho, a mimo to ktoś zawsze się nas przyczepia – pisze Emila, studentka II roku prawa. – Nie da się posiedzieć w gronie znajomych, żeby nie przyjechała policja! Mundurowych napuszcza na nas ta „baba” z dołu. Butelka się przewróci, to zaraz donos! Konfidencja!

– Nie lubię jak obok mnie wprowadzają się studenci – mówi Anka. – Zawsze chryja, hałas, permanentna impreza! Do pracy mam na 7.00, więc jak mam być wypoczęta, gdy za ścianą cały czas imprezują studenci?

reklama

– Samotny chłop, to albo sprowadza kumpli do picia, albo panienki do… wiadomo czego – pisze na forum Weronika, matka dwójki dzieci. – Odgłosy różnej maści, a dzieci słuchają! Nawet jak ja słyszę, to ciary mnie przechodzą…

– Co mnie wkurza? Ciągły hałas! – pisze Magda, mieszkająca przy ruchliwej ulicy. – Autom nie ma końca, bez względu czy to dzień czy noc. Wieczny hałas mnie dobija. Mam wrażenie, że śpię z głową opartą o krawężnik.

Czytaj też:  Łukaszenko uruchomił drugi etap tajnej operacji na granicy. To obłudny plan

– Pyta mnie pan co mnie denerwuje? – zadaje retoryczne pytanie Eugenia. – Szlajające się lumpy wzdłuż mojej ulicy. – Albo na piwo chcą, albo na wino! I jak tu nie rozpijać społeczeństwa? Do tego te ich bezczelne odzywki…

– Drogi – odpowiada, pan Andrzej. – Dlaczego tego nikt nie wyremontuje? Najlepszy przykład: ulica Partyzantów. Rzeczywiście, jak się nią przejedzie, to zasługuje na swoje miano: partyzantów. Dziury, doły i niecki jak w lesie, koleiny jak na polnej drodze! Nic tylko napadać i rabować, sabotować i podważać!

Zobacz również:
reklama
reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama