fbpx
17 C
Olsztyn
środa, 4 października, 2023
reklama
reklama

Uwaga na szajki okradające sklepiki

OlsztynUwaga na szajki okradające sklepiki
Szajki funkcjonują w obrębie całego miasta.

Działają w grupach i są zorganizowani. Sprzedawcom nie zawsze udaje się zorientować, że wchodzący do lokalu z pozoru przypadkowi ludzie znają siebie doskonale.

reklama

Szajki funkcjonują w obrębie całego miasta. Jednak szczególnie upatrzyli sobie dwie ulice: Żołnierską i Dworcową. Przed dwoma grupami bandytów ostrzega jeden z użytkowników fanpage’a „W Olsztynie uważaj na…”: „Pierwszą z nich jest czteroosobowa grupa, w skład której wchodzi dwóch starszych mężczyzn, młody chłopak i młoda dziewczyna. Działają w ten sposób: dwóch starszych mężczyzn z plecakami wchodzi i kieruje się na koniec sklepu. Wołają do siebie sprzedawcę udając, że są zainteresowani jakimś towarem. Zaraz potem do sklepu wchodzi kolejnych dwóch rzekomych klientów (młoda dziewczyna z chłopakiem) i kierują się do kasy, by zabrać pieniądze. Kolejną ekipą jest dwóch rosłych mężczyzn w wieku ok. 30 lat i ok. 180cm wzrostu. Przychodzą do sklepów na zwiady, patrzą gdzie co jest, pytają jak się interes kręci itp. Udają, że chcą coś kupić. Łatwo ich rozpoznać, bo są bardzo nieprofesjonalni. Po wyjściu z każdego sklepu dzwonią do swojego szefa, by zdać relację”.

reklama
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Polecane
Ogłoszenia
Zwierzęta w panice: nieoczekiwany skutek wojskowych ćwiczeń lotniczych Kotowski Skoczył! Zobaczcie jak wygląda prawdziwy spadochroniarz Iwona Arent w skansenie pokazuje dom matki Marcin Kotowski ma poparcie Szymona Hołowni Łukasz Michnik zażartował sobie z ministra Cieszyńskiego? Ignacy Niemczycki jest wściekły na PiS? Oto dlaczego Marcin Kotowski punktuje polityka PiS-u Łukasz Michnik pyta się ministra, czy ten zerwał mu baner Ignacy Niemczycki: ta sytuacja dotyczy wszystkich polskich rolników Po co Marcin Kotowski kandyduje do Sejmu? Marcin Kotowski Zachęca młodych do głosowania Minister Błaszczak popiera Iwonę Arent Gigantyczna wpadka kandydata PiS-u w Olsztynie Iwona Arent na spacerze z psem i kotem Marcin Kotowski punktuje ministra Cieszyńskiego Marcin Kotowski chce walczyć o przyszłość regionu Marcin Kotowski: politycy PiS-u czują się lepsi? Ignacy Niemczycki: mój filmik o S16 wzbudził wiele kontrowersji Odważny jak Łukasz Michnik? Mówi prawdę o Konfederacji Marcin Kotowski: Nielegalny plakat wyborczy Janusza Cieszyńskiego już zdjęty?