fbpx
-0 C
Olsztyn
niedziela, 24 października, 2021
reklama

Mało ogarnięty pierwszy rok UWM

reklama

Pierwszoroczniaki z UWM potrzebują najwidoczniej szkolenia ze studiowania. Studia to nie fajne fotki na „fejsie” i imprezy w akademickich klubach. Czasami trzeba podnieść cztery litery i pójść na zajęcia. 

Idzie sesja. Studenci potrzebują notatek.
Idzie sesja. Studenci potrzebują notatek.

W grupie studentów UWM na Facebooku Sodoma i Gomora niewiedzy. W postach użytkowników pojawiają się pytania, od których jeży się włos na głowie:

– Jak ma na nazwisko wfista z grupy środowej na 12:30 z siłowni na pływalni? – pyta dziewczyna, która wygina się na zdjęciu, jak drzewo na wietrze.

W grudniu część studentów przypomina sobie, że to nie liceum. Młodzież najwidoczniej nie dojrzała do poważnego traktowania i braku godziny wychowawczej raz w tygodniu.

– Chodzi ktoś może na etyke i wie co sie tam dzieje ? – student raczej nie przekona wykładowców zawadiackim uśmiechem  i może już zimą wrócić do domu.

reklama

Obraz studentów, jaki wyłania się z postów jest przerażający. Cwaniactwo, lenistwo, brak zaangażowania w naukę. Byle przetrwać do wieczora i pójść na imprezę. Czasami najprostsze zaliczenia sprawiają niektórym żakom ogromne kłopoty.

– Wie ktoś może ile razy można robić test z przysposobienia bibliotecznego? ;> raz czy do skutku? ;p – ciekawe co będzie, jak młoda blondynka przystąpi do trudniejszych zaliczeń podczas sesji zimowej?

Może skończyć się jak w tym przypadku:

– Szukam osoby która ogarnia, bądź udziela korepetycji z mikroekonomii!
Pilne! – pod tym postem jest tylko jednej dziewczyny, która też ma problemy z tym przedmiotem.

Wszystkim studentom życzymy dopuszczenia do sesji zimowej, a wykładowcom spokoju, bo z takim narybkiem czeka ich naprawdę dużo frustracji.

– Hej  czy ktoś chodzi na moduł pogoda, klimat, człowiek?

 

*zachowaliśmy oryginalną pisownie postów

reklama

Najnowsze ogłoszenia

0 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze