-1 C
Olsztyn
środa, 8 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Śledztwo w sprawie samobójstwa w areszcie

WiadomościŚledztwo w sprawie samobójstwa w areszcie

Do samobójstwa doszło pod koniec października w olsztyńskim areszcie. 56-latek powiesił się na sznurówkach. 

reklama

Prokuratura prowadzi cały czas śledztwo w sprawie samobójstwa, do którego doszło pod koniec października w olsztyńskim areszcie śledczym.

Prokurator pracujący nad sprawą zlecił zbadanie nagrań zabezpieczonych w areszcie. Chodzi o poprawienie jakości obrazu, dzięki któremu będzie można określić czy osadzonemu przekazano buty ze sznurówkami – mówi rzecznik olsztyńskiej prokuratury Zbigniew Czerwiński.

reklama

Pracujący nad sprawą śledczy wykluczyli udział osób trzecich i nakłanianie 56-latka do samobójstwa. śledztwo ma wyjaśnić czy doszło w olsztyńskim areszcie do zaniedbania, w wyniku którego osadzony powiesił się na sznurówkach.

29 października w olsztyńskim areszcie przy ul. Piłsudskiego znaleziono ciało 56-latka. Mężczyzna został zatrzymany w sprawie zabójstwa kobiety, do którego doszło w w Dobrym Mieście na stadionie miejskim. W poniedziałek przyznał się do zabójstwa. Nigdy wcześniej nie był karany. 56-latek był osadzony z mężczyzną tymczasowo aresztowanym w sprawie ciężkich uszkodzeń ciała skutkujących śmiercią.

Prokuratura ujawnia okoliczności potwornej śmierci małżeństwa ze wsi Spytajny
reklama

KM

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne
Gdy Sebastian K. postanowił rozwieść się z Irminą K., nic nie wróżyło tak dramatycznego finału