fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

wtorek, 22 września, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Zatrzymali nastolatka skaczącego po samochodach

Wiadomości Zatrzymali nastolatka skaczącego po samochodach

Kara nawet 5 lat pozbawienia wolności może grozić 18-latkowi, który uszkodził cztery samochody zaparkowane na jednej z morąskich ulic. Ujęty przez świadka zdarzenia młody mężczyzna miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie.

Policjanci z Morąga zostali powiadomieni, że na jednej z ulic miasta ktoś skacze po autach. Funkcjonariusze, którzy natychmiast tam pojechali, na miejscu zastali świadka, który ujął nietrzeźwego młodego mężczyznę.

Nastolatek skakał po kilku samochodach, uszkadzając ich karoserię. 18-latek został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Badanie wykazało, że miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie – podaje Komenda Wojewódzka Policji w Olsztynie. – Straty wynikłe z jego zachowania oszacowano na blisko 6  tys. złotych.

Kiedy mężczyzna wytrzeźwiał, został przesłuchany i usłyszał zarzuty. Podczas przesłuchania nie kwestionował swojej winy. Tłumaczył mundurowym, że wypił za dużo alkoholu i chciał zaimponować kolegom.

Teraz ze swojego zachowania wytłumaczy się przed sądem. Może mu grozić kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

Przeczytaj także:

4 KOMENTARZE

  1. Bezstresowe wychowanie psia mać. Rodzice nie nauczyli buraka co to szacunek do cudzej własności to teraz zabulą za swoje chuchanie na synusia. Po łbie niech se poskacze burak, może zmądrzeje. Jak ktoś pić nie umie, niech nie pije smarkacz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Piątka na piątkę, czyli nowa dieta pudełkowa w Olsztynie

Proste zasady i wyjątkowo atrakcyjne ceny. A przede wszystkim: smaczne i zdrowe posiłki. Od początku tygodnia w Olsztynie i kilkunastu innych miejscowościach w regionie...

Przez koronawirusa w olsztyńskich szkołach pojawili się ludzie w skafandrach z tajemniczym urządzeniem

Weszli do szkoły ubrani w skafandry i maski. Na drzwiach wywieszono tabliczkę "Zakaz wstępu". Zdezynfekowali cały budynek przy wykorzystaniu najbardziej skutecznej metody do zabezpieczania pomieszczeń...

Otwarcie nowego sklepu LIDL w Olsztynie

Firma Lidl Polska rozwija sieć sklepów, mając na uwadze troskę o środowisko oraz dbając o łatwy dostęp do produktów dla swoich klientów. Już w czwartek, 10...

Przeczytaj także: