fbpx
reklama

Poinformuj nas: alarm@tko.pl

czwartek, 6 sierpnia, 2020

Poinformuj nas: [email protected]

reklama

Warte uwagi

Trzy interwencje, jedna kobieta. Problematyczna mieszkanka Zatorza

Funkcjonariusze policji najpierw dwukrotnie odwiedzili olsztyniankę z powodu zakłócania ciszy nocnej, a potem spotkali się z nią przy okazji zdarzenia drogowego, które spowodowała, wsiadając za kółko prawdopodobnie w stanie nietrzeźwym. 

Olsztyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło nad ranem niedaleko skrzyżowania ulic Szumana i Bałtyckiej. Kierująca osobową hondą kobieta straciła panowanie nad autem i uderzyła w znak drogowy. 50-latka z ogólnymi obrażeniami została przewieziona do szpitala, gdzie pobrano jej krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie.

Badanie ma potwierdzić podejrzenia policjantów, dla których nie było to pierwsze spotkanie z tą kobietą tej nocy – wyjaśnia Komenda Miejska Policji w Olsztynie. Jak się okazało, interwencja związana z kolizją była trzecią, jaką wobec 50-letniej Doroty S. policjanci podjęli w ciągu kilku godzin.

Wcześniej kobieta zakłócała ciszę nocną swoim sąsiadom i około godz. 2 została za to wykroczenie ukarana mandatem karnym. Gdy po niespełna godzinie pod ten sam adres w tej samej sprawie ponownie został wysłany policyjny patrol, funkcjonariusze tym razem sporządzili dokumentację, która trafi do sądu.

Z uwzględnieniem zachowania 50-latki, która w trakcie drugiej interwencji była arogancka, znajdowała się pod wyraźnym działaniem alkoholu, nie chciała ściszyć muzyki będącej powodem zgłoszenia i twierdziła, że i tak policjanci nic nie mogą jej zrobić i w dalszym ciągu będzie robiła, co jej się podoba – dodają funkcjonariusze KMP w Olsztynie.

Jak powiedziała, tak zrobiła. Krótko po drugiej wizycie policjantów wsiadła za kierownicę hondy, a auto ostatecznie zatrzymało się na znaku drogowym.

Wkrótce po uzyskaniu wyników badań zachowanie Doroty S. zostanie ocenione przez sąd.

1 KOMENTARZ

  1. Nie wiem czy kopiujecie z gazety Olsztyńskiej czy sami piszecie ale nie znak drogowy tylko reklamowy CRS Ukiel i nie na skrzyżowaniu Shumana-Bałtycka tylko Shumana-Sielska-Armii Krajowej. Pozdrawiam

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojego zdania w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując komentarz wyrażasz zgodę na regulamin serwisu. 

Warte uwagi

Studio Dron Olsztyn oferuje fotografowanie i filmowanie z drona, wizualizacje 3D oraz tworzenie animacji

Potrzebujesz sfotografować lub sfilmować coś w niepowtarzalny sposób? Wyróżnić się na tle konkurencji, bądź zwiększyć swoje szanse na sprzedaż swoich produktów lub usług? Idealnym...

Popłyną kolejne miliony na inwestycje w województwie

FUNDUSZ DRÓG SAMORZĄDOWYCH 2021 Wojewoda Artur Chojecki ogłosił nabór wniosków o dofinansowanie zadań w ramach Funduszu Dróg Samorządowych na rok 2021, który odbędzie się w...

To już pewne. Od dziś pojeździmy Olsztyńską Hulajnogą Miejską

Są ekologiczne i można się nimi efektywnie przemieszczać. Mowa o hulajnogach elektrycznych, które od dziś są dostępne do wypożyczenia w systemie Olsztyńskiej Hulajnogi Miejskiej. Pobierz...