fbpx
24 C
Olsztyn
poniedziałek, 10 maja, 2021
reklama

Można zwiedzać wystawę gdzie zrekonstruowano mieszkanie z czasów PRL

reklama

To unikatowa wycieczka w przeszłość. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do mieszkania rodem z PRL, które postarali się możliwie wiernie zrekonstruować.

Meblościanka, dywan, sprzęty domowego użytku, stylowe radioodbiorniki, kineskopowy telewizor, telefon z czarnego bakelitu… A gdy już nacieszymy się aromatem mebli na wysoki połysk z początku lat 70., organizatorzy zapraszają na wyobrażoną wycieczkę przyczepą campingową produkcji krajowej. Schowane głęboko wspomnienia i majaczące powidoki z lat minionych będą miały szansę zmaterializować się raz jeszcze. Wystawie towarzyszyć będzie unikatowa polska muzyka z lat 70. wybrana z najlepszych płyt wydanych przez wytwórnię płytową GAD Records! Wystawę można oglądać od poniedziałku do czwartku w godzinach 11-17, sobota i niedziela 11-18 w Centrum Techniki i Rozwoju Regionu „Muzeum Nowoczesności”.

reklama

źródło: MOK, fot. PAP/Tomasz Waszczuk

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Stasiek

Moje dziadki po dzis dzien w takich luksusach mieszkaja.

maniek

A co w tym dziwnego, kupa mieszkań na starszych osiedlach tak wygląda. Do tego jak się spogląda na postępowanie wielu emerytów, to oni PRL w duszy mają, chociaż na ustach „precz z komuną!”. Szczególnie ci co najgłośniej to wykrzykują. A sejm, to co to jest jak nie większość PRLowska? Dlatego nie wiem, czy jest się czym podniecać.

Je**ć pis

Jest i flaszka 😎

Emik

Też mi atrakcja..