8 C
Olsztyn
środa, 28 września, 2022
reklama

Można zwiedzać wystawę gdzie zrekonstruowano mieszkanie z czasów PRL

WiadomościMożna zwiedzać wystawę gdzie zrekonstruowano mieszkanie z czasów PRL
Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

To unikatowa wycieczka w przeszłość. Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do mieszkania rodem z PRL, które postarali się możliwie wiernie zrekonstruować.

reklama

Meblościanka, dywan, sprzęty domowego użytku, stylowe radioodbiorniki, kineskopowy telewizor, telefon z czarnego bakelitu… A gdy już nacieszymy się aromatem mebli na wysoki połysk z początku lat 70., organizatorzy zapraszają na wyobrażoną wycieczkę przyczepą campingową produkcji krajowej. Schowane głęboko wspomnienia i majaczące powidoki z lat minionych będą miały szansę zmaterializować się raz jeszcze. Wystawie towarzyszyć będzie unikatowa polska muzyka z lat 70. wybrana z najlepszych płyt wydanych przez wytwórnię płytową GAD Records! Wystawę można oglądać od poniedziałku do czwartku w godzinach 11-17, sobota i niedziela 11-18 w Centrum Techniki i Rozwoju Regionu „Muzeum Nowoczesności”.

Można zwiedzać wystawę gdzie zrekonstruowano mieszkanie z czasów PRL Można zwiedzać wystawę gdzie zrekonstruowano mieszkanie z czasów PRL Można zwiedzać wystawę gdzie zrekonstruowano mieszkanie z czasów PRL Można zwiedzać wystawę gdzie zrekonstruowano mieszkanie z czasów PRL Można zwiedzać wystawę gdzie zrekonstruowano mieszkanie z czasów PRL Można zwiedzać wystawę gdzie zrekonstruowano mieszkanie z czasów PRL Można zwiedzać wystawę gdzie zrekonstruowano mieszkanie z czasów PRL

reklama

źródło: MOK, fot. PAP/Tomasz Waszczuk

Polecane: Mieszkanie czy działka?

reklama
reklama
reklama
reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
reklama