fbpx
15 C
Olsztyn
niedziela, 11 kwietnia, 2021
reklama

Kolejne porzucone auto w Olsztynie

reklama

Od jakiegoś czasu porzucone auta w Olsztynie to prawie codzienność. Tym razem mowa o samochodzie, który na osiedlu Herdera stoi już 4 lata.

Czytelnik poinformował nas o porzuconym aucie, które stoi na osiedlu Herdera, między blokami o numerach 7 i 15.

Dowiedzieliśmy się, że kilkakrotnie pojawiali się tam Strażnicy Miejscy, jednak auto nadal nie zostało zabrane. Rok temu pracownicy spółdzielni owinęli auto czarną folią.

reklama

Zdaniem czytelnika stan samochodu zagraża bezpieczeństwu – auto ma wybite szyby i wyciekają z niego płyny eksploatacyjne.

 

To nie pierwszy taki przypadek w Olsztynie, w marcu pisaliśmy o innych porzuconych samochodach: Kolejne porzucone auto w Olsztynie? Stoi na środku osiedla z wybitymi szybami, Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie, Policja złapała właściciela porzuconego BMW. Od razu trafił do aresztu na 210 dni.

Policja złapała wściela porzuconego BMW. Od razu trafił do aresztu na 210 dni Policja złapała wściela porzuconego BMW. Od razu trafił do aresztu na 210 dni Policja złapała wściela porzuconego BMW. Od razu trafił do aresztu na 210 dni Kolejne porzucone auto w Olsztynie? Stoi na środku osiedla z wybitymi szybami Kolejne porzucone auto w Olsztynie? Stoi na środku osiedla z wybitymi szybami

Przeczytaj także:

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

1 KOMENTARZ

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


1 Komentarz
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze

Przeczytaj także: