fbpx
9 C
Olsztyn
poniedziałek, 12 kwietnia, 2021
reklama

Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie

reklama

W ostatnich miesiącach wyjątkowo dużo aut zostaje pozostawionych samym sobie. Dlaczego olsztyniacy porzucają swoje pojazdy?

Na jednym z głównych parkingów Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel w Olsztynie przy ul. Sielskiej, stoi porzucona i zdewastowana Skoda. Samochód ma pozrywane rejestracje, wybite szyby, oderwane lusterka i przebite opony. Zdecydowanie nie nadaje się do jazdy. Kto jednak go tam zostawił? To pozostaje zagadką.

W ostatnich latach w Olsztynie znajduje się coraz więcej zostawionych samochodów. Przypomnijmy przykład słynnego Mercedesa, zaparkowanego przed Auchanem, jeszcze przed wprowadzeniem tam płatnego parkowania: Stoi pod Auchanem bez zważania na parkomat. Ma do zapłacenia pokaźną sumkę.

reklama

Nie można nie wspomnieć także o brawurowej jeździe kierowcy BMW, który wylądował na trybunach i porzucił swoje auto: Porzucone BMW jest w coraz gorszym stanie. Czy właściciel się odnajdzie?.

Na ul. Limanowskiego stoi porzucona Skoda, którą ktoś zaparkował… na słupie: Zagadka auta „zaparkowanego” na Zatorzu.

Dlaczego olsztyniacy porzucają swoje samochody?

Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie

reklama

Najnowsze wiadomości

Polecane

reklama

4 KOMENTARZE

Subskrybuj
Powiadom o
guest


Każdy obywatel RP ma prawo do wyrażania swojej opinii w granicach określonych przez prawo – niedopuszczalne więc jest znieważanie, pomawianie, nawoływanie do popełnienia przestępstwa czy ogólnie rzecz określając „hejtowanie”. Publikując opinię wyrażasz zgodę na  regulamin serwisu. Redakcja TKO nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Administratorem Twoich danych osobowych jest WAMA Media Group sp. z o.o. Szczegóły przetwarzania danych znajdują się w polityce prywatności.


4 Komentarzy
Najnowsze
Najstarszy Najczęściej głosowano
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze