6 C
Olsztyn
środa, 24 kwietnia, 2024
reklama

Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie

WiadomościPlaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie

W ostatnich miesiącach wyjątkowo dużo aut zostaje pozostawionych samym sobie. Dlaczego olsztyniacy porzucają swoje pojazdy?

reklama

Na jednym z głównych parkingów Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel w Olsztynie przy ul. Sielskiej, stoi porzucona i zdewastowana Skoda. Samochód ma pozrywane rejestracje, wybite szyby, oderwane lusterka i przebite opony. Zdecydowanie nie nadaje się do jazdy. Kto jednak go tam zostawił? To pozostaje zagadką.

W ostatnich latach w Olsztynie znajduje się coraz więcej zostawionych samochodów. Przypomnijmy przykład słynnego Mercedesa, zaparkowanego przed Auchanem, jeszcze przed wprowadzeniem tam płatnego parkowania: Stoi pod Auchanem bez zważania na parkomat. Ma do zapłacenia pokaźną sumkę.

reklama
Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Wiadomości, Olsztyn

Nie można nie wspomnieć także o brawurowej jeździe kierowcy BMW, który wylądował na trybunach i porzucił swoje auto: Porzucone BMW jest w coraz gorszym stanie. Czy właściciel się odnajdzie?.

Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Wiadomości, Olsztyn

Na ul. Limanowskiego stoi porzucona Skoda, którą ktoś zaparkował… na słupie: Zagadka auta „zaparkowanego” na Zatorzu.

reklama
Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Wiadomości, Olsztyn

Dlaczego olsztyniacy porzucają swoje samochody?

Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

4 KOMENTARZY

4 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Falisty
4 marca 2021 15:00

O skodzie z ul. Limanowskiego już raz było i redakcja szybko sprostowała głupotę którą wypociła. Teraz znowu powraca do głupoty o której pisze. Sprawdźcie raz jeczcze historię tego auta. Schodzicie na psy.

bbbs
4 marca 2021 19:12

Na CRS nie stoi żadna Skoda… to Opel. Jak już piszecie taki artykuł to niech to zrobi ktoś, kto się chociaż odrobinę zna.

Polecane
Ogłoszenia