7 C
Olsztyn
piątek, 23 lutego, 2024
reklama

Kolejne porzucone auto w Olsztynie? Stoi na środku osiedla z wybitymi szybami

WiadomościKolejne porzucone auto w Olsztynie? Stoi na środku osiedla z wybitymi szybami

Auto jest zaparkowane na drodze osiedlowej. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że ma wybite szyby, a w środku wciąż znajdują się jakieś przedmioty właściciela.

reklama

Fala porzuconych aut zalewa Olsztyn. Na początku marca informowaliśmy zwiększającej się liczbie pojazdów, pozostawionych przez swoich właścicieli. Chwilę później, ustalono do kogo należy porzucone BMW z os. Generałów w Olsztynie. Pisaliśmy o tym tutaj: Plaga zdewastowanych i porzuconych aut w Olsztynie, Policja złapała właściciela porzuconego BMW. Od razu trafił do aresztu na 210 dni.

Skontaktował się z nami czytelnik, który zwrócił uwagę na jeszcze jedno, porzucone auto w Olsztynie. Te jednak, zdecydowanie wyróżnia się na tle pozostałych:

reklama

“Od początku tego roku zauważyliśmy że auto AUDI A4 zostało porzucone i pozostawione na środku drogi osiedlowej. Na początku tego miesiąca ktoś wybił szybę w aucie. I tak stoi otwarte już blisko miesiąc!
Wygląda na porzucone bo nikt nie zakleił wybitej szyby nie przestawił auta i nie dba o przedmioty znajdujące się w środku a są tam jakieś dokumenty itp przedmioty”
– pisze czytelnik. [pisownia org.]

Samochód generalnie znajduje się w niezłym stanie, choć właściciel ewidentnie auto porzucił. Rejestracja pojazdu zgadza się z naklejką.

“Jako że auto stoi pomiędzy budynkami mieszkalnym ok 10 metrów od najbliższego mieszkania i okien uchroniło je prawdopodobnie przed dewastacją” – stwierdził informujący nas czytelnik.

reklama

Jak dopasować fotele geriatryczne z pionizacją do potrzeb?

Kolejne porzucone auto w Olsztynie? Stoi na środku osiedla z wybitymi szybami Kolejne porzucone auto w Olsztynie? Stoi na środku osiedla z wybitymi szybami

Przypomnijmy, że na os. Generałów od 4 miesięcy stało porzucone BMW. Według ustaleń policji, 38-latek w grudniu 2020 roku doprowadził do kolizji swoim samochodem, po czym uciekł, porzucając pojazd.

Mężczyznę udało się namierzyć w marcu 2021 roku. 38-latek został zatrzymany i osadzony w areszcie, gdzie spędzi 210 dni za uchylanie się od obowiązku alimentacyjnego.

Policja złapała wściela porzuconego BMW. Od razu trafił do aresztu na 210 dni Policja złapała wściela porzuconego BMW. Od razu trafił do aresztu na 210 dni Policja złapała wściela porzuconego BMW. Od razu trafił do aresztu na 210 dni Policja złapała wściela porzuconego BMW. Od razu trafił do aresztu na 210 dni 

reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

reklama

3 KOMENTARZY

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Najlepsze
Najnowsze Najstarsze
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Sylwester
23 marca 2021 21:39

Na Isiedlu Generałów od kilku lat stoi zaparkowany na parkingu za szlabanem bus zielony marcedesa też bez szyb … Niech w końcu nasze organy ścigania zajmą się tym

Mieszkaniec
23 marca 2021 18:53

Pare metrów dalej stoi czarny lexus. Samochód nie ruszany od bardzo długiego czasu, zajmuje tylko miejsce parkingowe. A na przeciwko niego stoi Meganka bez tablic, również nie ruszana i wyglada na opuszczoną. Na tym osiedlu jest problem z miejscem to jeszcze opuszczone samochody stoją.

Polecane
Ogłoszenia