-2 C
Olsztyn
piątek, 3 lutego, 2023
reklama

Zapisz się do naszego newslettera

Wysyłamy tylko najważniejsze wiadomości

Kilkanaście psów potrzebuje nowych domów

WiadomościKilkanaście psów potrzebuje nowych domów

Pani Helena, która opiekowała się dotychczas 24 czworonogami, nie może dłużej tego robić. Zwierzętom trzeba pomóc znaleźć nowy dom.

reklama

Pani Helena mieszka w starym, walącym się domu. Jest ciepłą kobietą, która dała dach nad głową dla ponad 20 psów. Niestety, jej sytuacja życiowa w tamtym miejscu nie jest dobra. Do tego stan zdrowia kobiety się znacznie pogorszył. Będzie ona musiała zmienić miejsce zamieszkania i nie może zabrać ze sobą wszystkich psów, dlatego liczy, że ludzie pomogą jej znaleźć dla nich dobrych właścicieli:

„Sytuacja jest tez bardzo pilna z innego powodu – w ubiegłym tygodniu zawalił się sufit w części domu, w której Pani Helena mieszka. Dlatego jak najszybciej potrzeba nowych, dobrych domów dla psiaków. Domów z doświadczeniem i cierpliwych, ponieważ psy są wycofane. Świetne psiaki, wesołe, radosne, kochające Panią Helenę do szaleństwa, nie znają innych ludzi, przez co są bojaźliwe. Niektóre jednak potrafią przełamać swój lęk i wówczas okazuje się, ze to cudowne, uśmiechnięte przylepy. Psiaki sa młode: 2 do 5 lat. Starsze Pani Helena chce zabrać ze sobą. Psy i suki nie są kastrowane. Posiadają aktualne szczepienia p/ko wściekliźnie. W albumie znajdą się ich zdjęcia i krótkie opisy. Uwaga! Pieski nie są zsocjalizowane. Wymagają nauki czystości, chodzenia na smyczy, zachowania w domu. Spokoju i cierpliwości. Nie zostaną wydane do budy i na łańcuch. Nie zostaną oddane do schroniska” – pisze pani Kasia, jedna z osób zaangażowanych w znalezienie zwierzętom nowych domów.

Prokuratura zaskarżyła wyrok za zabicie szczeniaka sztachetą
reklama

Osoby, które są w stanie zaopiekować się którymś z psów, proszone są o kontakt z panią Heleną. Dane kontaktowe znajdują się w poście na Facebooku, który jest pod zdjęciami. Część psów, które można adoptować znajduje się na poniższych zdjęciach:

Kilkanaście psów potrzebuje nowych domów Kilkanaście psów potrzebuje nowych domów Kilkanaście psów potrzebuje nowych domów Kilkanaście psów potrzebuje nowych domów Kilkanaście psów potrzebuje nowych domów Kilkanaście psów potrzebuje nowych domów Kilkanaście psów potrzebuje nowych domów Kilkanaście psów potrzebuje nowych domów Kilkanaście psów potrzebuje nowych domów Kilkanaście psów potrzebuje nowych domów Kilkanaście psów potrzebuje nowych domów Kilkanaście psów potrzebuje nowych domów

reklama

https://www.facebook.com/media/set?vanity=kasia.domanska.330&set=a.3956927991034969

reklama
reklama
reklama
reklama
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
Popularne

Prokuratura zaskarżyła wyrok za zabicie szczeniaka sztachetą